Spojte se s námi


Bojové sporty

Třetí zápas leží na stole? Attila Végh prozradil, kdy by chtěl třetí zápas s Vémolou a kdy dává smysl

Už je to několik hodin, emoce trochu opadly a tak je čas přemýšlet a možná i jednat. Attila Végh v Odvetě století nedokázal porazit Karlose Vémolu, který tvrdí, že případný třetí zápas záleží právě na slovenské legendě. Ta nyní promluvila a nabídla možný termín.

Publikováno

dne

Už je to několik hodin, emoce trochu opadly a tak je čas přemýšlet a možná i jednat. Attila Végh v Odvetě století nedokázal porazit Karlose Vémolu, který tvrdí, že případný třetí zápas záleží právě na slovenské legendě. Ta nyní promluvila a nabídla možný termín.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Největší sportovní událost v historii samostatné České republiky? Jedna z největších rozhodně. OKTAGON 58 předčil veškerá očekávání. Skvělá ukončení, vynikající výkony, ohromná show a hlavně Odveta století.

Záznam zápasu, který svedli v Edenu Karlos Vémola a Attila Végh, je na platformě YouTube extrémně sledovaný. Od soboty nasbíral více než 732 tisíc zhlédnutí. A není se čemu divit. Na tuto odvetu jsme čekali téměř pět let.

Végh a Vémola navíc předvedli atraktivní souboj, který bavil. Celý Eden stál na nohách. Atmosféra byla neskutečná, napětí se dalo krájet. Očekávalo se, že konec může přijít kdykoliv. Navíc nebylo tajemstvím, že to pro oba borce mohl být poslední duel.

Slovák i Čech navíc již dříve avizovali, že pokud ještě někdy vlezou do klece po této odvetě, tak jen proti sobě. Když tedy Terminátor svého rivala porazil, začalo se řešit, kdy bude třetí duel. Přeci jen je to nyní mezi nimi 1-1, chce to tedy rozseknout.

Po turnaji to bylo velké téma na tiskové konferenci, jenomže tam se Attila ještě nechtěl příliš vyjadřovat. Byl zklamaný, prohra ho mrzela. Hodně toho kvůli odvetě obětoval. Chtěl čas na rozmyšlenou. Nyní však prozradil, kdy by mohl třetí duel dopadnout.

Attila Végh nastínil, kdy může dojít k trilogii

„Myslím, že teď je to v rukách Oktagonu. Osobně jsem nečekal, že odveta bude tak vyhajpovaná a tak zajímavá. Slyšel jsem řeči, jak to nikoho nezajímá, protože Karlos prohrál s Pirátem a já ho zabiju. To se ale nestalo,“ vyjádřil se na Instagramu Attila Végh.

„Za mě je teď trilogie ještě zajímavější. Lidi neví, co by se stalo. Ví se, že Attilka dokáže zničit, ale i Karlos dokáže zničit. Je tu velká otázka. Určitě si k tomu sednu s Palem Nerudou a Ondrou Novotným a probereme to,“ navnadil fanoušky slovenský veterán.

A kdy by podle něj mělo na završení obrovské trilogie dojít? „Kdyby ta trilogie byla, tak maximálně do roka. Pak už by to podle mě byl nesmysl. Kdyby na to nedošlo, tak se nic neděje, ale asi takto,“ uzavřel povídání o třetím možném duelu.

Pro třetí zápas by měl určitě Attila velkou motivaci. Nyní se hodně řešilo, v jaké bude formě po dlouhé pauze. Navíc jej podle slov některých expertů zradila psychika a vzhledem k velikosti celé akce byl nervózní. Vémola již nastínil, že by nebylo od věci mít třetí zápas za dva roky znovu právě v Edenu, dle nynějších slov jeho rivala by tomu tak ale být nemuselo.

Zdroj: Attila Végh, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.