Spojte se s námi


Bojové sporty

Vémola nastínil, co bude dělat po kariéře. Ukažte mi peníze, vzkazuje. Kdy a kde by mohlo dojít k třetí bitvě s Attilou?

Konec jedné velké éry, konec jedné velké kariéry. Třebaže se tomu těžce věří, Karlos Vémola už do klece jen tak nevkročí. V jeho případě se to sice může kdykoliv změnit, nicméně krátce po Odvetě století měl Terminátor o svých plánech do budoucna poměrně jasno. Co bude dělat?

Publikováno

dne

Konec jedné velké éry, konec jedné velké kariéry. Třebaže se tomu těžce věří, Karlos Vémola už do klece jen tak nevkročí. V jeho případě se to sice může kdykoliv změnit, nicméně krátce po Odvetě století měl Terminátor o svých plánech do budoucna poměrně jasno. Co bude dělat?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kdy by mohlo dojít ke třetí bitvě?

Odveta století je za námi. Spolu s ní zřejmě také dvě velké kariéry. OKTAGON 58 nabídl skvělé bitvy. Žádná se však nemohla rovnat té, kterou na závěr svedli Karlos Vémola a Attila Végh. Záznam zápasu si již můžete prohlédnout zde.

Oba se shodují, že už nebudou bojovat s nikým jiným. Maximálně zvažují třetí zápas. Trilogii století? „Na to nebudu odpovídat,“ odpověděl ve vtipu na tiskové konferenci Ondřej Novotný.

Jenomže je otázkou, jestli k třetímu zápasu dojde. Vše teď je na Attilovi. Slovenská legenda nechce čekat na další duel pět let.

„Dostal jsem možnost bojovat na historické akci o titul, čehož si vážím. Čeká mě těžké rozhodnutí. Příprava byla tvrdá a těžká, hodně věcí jsem musel dát bokem. Neužil jsem si rodinu, ale neříkám ne. Vyjádřím se v blízké době, sednu si s vedením,“ nechal se slyšet Végh.

Dokonce už padl návrh, kde by k třetí bitvě mohlo dojít. Vémola se totiž ptal vedení organizace, jestli se může Eden stát novou každoroční tradicí, jakou bývala Štvanice. Reakce? „Není to reálné, je to strašně těžké. Jednou za dva roky mi to přijde jako dobrá tradice,“ hlásí Novotný. „Uvidíme, jestli s Attilou budeme za dva roky u toho,“ odvětil rodák z Olomouce.

Do té doby má tedy Terminátor čas na to, aby uskutečnil nejrůznější plány, které má. A nastínil poměrně zajímavé možnosti. S promotérem Novotným se shodli, že jeho budoucnost leží v Oktagonu, v němž chce setrvat i po konci kariéry, byť v nové roli.

To ale není vše. Je tam ještě nějaká ta zajímavá možnost.

Co Karlos Vémola plánuje po kariéře?

Na začátku roku Karlos Vémola zažil velký moment. Vyšel totiž dokumentární snímek, který mapoval jeho cestu, měl ukázat jeho osobnost. Vzhledem k tomu, že snímku chybí vítězná tečka, se vyloženě nabízí jeden scénář. Natočit další.

„Nevím. Možná nebude jen jeden. Možná budou další filmy,“ říká Terminátor. „Končím kariéru, ale to neznamená, že už tu nebudu. Následuju své vzory. Například Arnolda Schwarzeneggera. Když skončil s kulturistikou, nezemřel. Začal dělat politiku, což já tedy nebudu dělat, začal točit filmy, takže možná bude i více filmů. Chci dělat velké věci. Ukažte mi peníze a já něco natočím,“ nastínil své plány Vémola.

Stane se rodák z Olomouce novou filmovou hvězdou? Na to si musíme počkat.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.