Spojte se s námi


Bojové sporty

Tak tohle bylo něco! Podívejte se na záznam Odvety století, v níž Karlos Vémola zvítězil nad Attilou Véghem

Čekali jsme na to téměř pět let a teď už víme, že to za to čekání rozhodně stálo. OKTAGON 58 konečně nabídl Odvetu století. Karlos Vémola a Attila Végh se tak utkali již podruhé. Podívejte se na záznam celého utkání.

Publikováno

dne

Čekali jsme na to téměř pět let a teď už víme, že to za to čekání rozhodně stálo. OKTAGON 58 konečně nabídl Odvetu století. Karlos Vémola a Attila Végh se tak utkali již podruhé. Podívejte se na záznam celého utkání.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Za těch téměř pět let se toho stalo mnoho. Hodně lidí již ani nedoufalo, že bychom se měli dočkat další jízdy těchto dvou legend. OKTAGON 58 ji však 8. června 2024 doručil. Po Zápase století obstarali Karlos Vémola a Attila Végh také Odvetu století.

Zatímco Terminátor od té doby bojoval, jak se jen dalo, byl hodně aktivní a hodně toho dokázal, tak bývalý šampion Bellatoru si dal téměř pětiletou pauzu. Od 9. listopadu 2019, kdy knokautoval olomouckého rodáka, jsme jej v kleci neviděli.

O to větší byl jeho návrat. O to zvědavější fanoušci byli, v jaké formě se dokáže vrátit. Přeci jen se ona pauza někde projevit musí. Po zápase ale musíme říct, že se vesměs neprojevila. Attila předvedl srdnatý výkon, nebylo to ale dost.

Vémola od začátku tlačil. Nenechal Végha, aby se v klidu nadechnul. Sám sice hodně inkasoval, ale působil dojmem, že aby jej dokázal Slovák porazil, musel by jej zabít. Šel do zápasu s tím, že se buď vrátí se štítem, nebo na něm.

I díky tomu dokázal zvítězit. V přípravě dřel, dal do ní maximum. A dočkal se zasloužené odměny. Výhry i velkolepých ovací ze strany celého Edenu.

Podívejte se na celý souboj Vémola vs Végh

Byl to skvělý zápas, celou dobu byl atraktivní. Vyprodaný Eden si uvědomoval velikost onoho okamžiku. Dost možná to byl konec dvou velkých legend, které vybudovaly domácí scénu. I proto Oktagon neváhal a brzy přidal záznam celého duelu na svůj YouTube kanál.

Nyní se čeká na jediné. Jestli bude chtít Attila trilogii. Karlos Vémola se jí nebrání, Végh chce čas na rozmyšlenou. Každopádně, ať se stane cokoliv, oba budou v Oktagonu pokračovat, jen v nových a jiných rolích.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.