Samuel Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk: Preview a tipy na sázení

“Pirát” se vrací! V jednom z nejočekávanějších zápasů galavečera Oktagon 19 se Samuel Krištofič pokusí pomstít svého kamaráda Vlasta Čepa a zkusí tedy porazit polského zápasníka Mateusze Strzelczyka. Podaří se mu to?

Zdroj: instagram.com/pirat_kristofic/

Samuel Krištofič se vrací do Oktagonu. Původně měl mít zápas o možnost se představit v titulové bitvě s Robertem Bryczekem, to ovšem neklaplo a v cestě mu bude stát jiný Polák.

Mimo turnaje Underground se “Pirát” představil v kleci Oktagonu naposledy v září 2019, během té doby ale rozhodně nezahálel. Naopak. Šel tvrdě do sebe a rozhodně se neuvěřitelně zlepšil po všech stránkách.

Bez výrazných pochybností se dá říci, že Krištofičův progres je dost možná vůbec největším mezi všemi zápasníky v organizaci Oktagon a také proto je v souboji se Strzelczykem jasným favoritem. Kurz 1.25 u Tipsportu na jeho výhru mluví za vše.

“Pirát” navíc hodně vydrží a Strzelczyk bude mít těžké nad ním vyhrát. Sice dokázal porazit Vlasta Čepa, který v Undergroundu dokázal na body Krištofiče porazit, nicméně Čepo prohrál díky páce na ruku poté, co jej seřezal na zemi z horní pozice.

To Krištofič je v tomto ohledu zkušenější, má za sebou mnohem více MMA zápasů než Čepo a submise či zemařské disciplíny má mnohem lépe zvládnuté. Proto se rozhodně nedá soudit tak, že když prohrál “Pirát” s Čepem a Čepo prohrál se Strzelczykem, tak nyní jasně vyhraje Polák.

Naopak. “Pirát” si dojde pro výhru, kurz ale není tolik atraktivní. Rozdíl v kvalitě obou zápasníků by měl být vidět a proto by nemělo dojít k tomu, že by zápas rozhodovali rozhodčí.

Vyplatí se tedy vsadit na to, že zápas nebude ukončen na body.

Tip na sázení | Zápas nebude ukončen na body v kurzu 1.72 u Tipsportu

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.