Reklama

První esport televizi ChuckTV už naladíte i v Česku

Nová hybridní televize CHUCK TV zahájila své vysílání pro všechny příznivce her, esportu a technologií. Televize již delší dobu vysílá v online prostředí, nově se již ale dá naladit ve službách Orange, Magio, UPC či Vodafone.

Zdroj: Pixabay

Celé vysílání je ve standardní kvalitě 4K, přičemž testovací období má televize již za sebou. V tomto čase se struktura a funkce TV vyladili, opravili se také technické a obsahové nedostatky.

„Platforma CHUCK TV je svým tematickým zaměřením a programovou strukturou nejen v našem regionu, ale i v okolních krajinách absolutně unikátní.

Esporty se stávají fenoménem a uvažuje se dokonce o jejich zařazení mezi olympijské sporty. V současnosti už jen těžko najdete mladého člověka, který by nehrál, nebo alespoň nesledoval streamy úspěšných hráčů,“ prozradil kreativní ředitel CHUCK TV, Julius Karaffa

Momentálně můžete na kanálu vidět nejen všechny aktivity spojené s agenturou Yvents, ale také i soutěže Tipsport COOL ligy, AXE COOL ligy, Univerzitní mistrovství SR či středoškolské ligy.

V budoucnu přibudou i technologické pořady jako například Top Speed, DJ live Show s Milanem Lieskovským či nepřístupná noční show Naostro s Osťem a jeho hosty.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Preview VC Štýrska: domácí trať Red Bullu a silný Lando Norris

Rakouský Red Bull Ring přivítá o následujících dvou víkendech dvě Velké ceny královny motorsportu. Stejně jako vloni přijde na řadu VC Štýrska, tentokrát ale před VC Rakouska.

Tour de France 2021 – Program a informace

Jedna z nejoblíbenějších sportovních akcí je tu! 108. ročník Tour de France započne 26. června v Brestu. Akce se koná převážně na půdě Francie, zavítá i na Andorru.

SINNERS potřetí za sebou ovládli Eleague od Sazky a CNC

Profesionální Counter Strike: Global Offensive tým SINNERS vítězí potřetí v řadě v turnaji Sazka Eleague od Czech News Center. Kromě koruny pro vítěze si...
Reklama