Spojte se s námi


eSport

Mastercard Hitpoint Masters: Janktův tým překazil neporaženou sérii Entropiqu

Publikováno

dne

Neporazitelnost týmu Entropiq v Mastercard Hitpoint Masters trvala devět kol. V tom desátém mu zatarasila cestu za splitem bez ztráty sestava Sampi. O překvapení se postarali také Inside Games. Po úvodní výhře sezóny nad Brute si IG vyšlápli i na silné SINNERS a dotáhli se na sedmou příčku průběžného pořadí Mastercard Hitpoint Masters.

Cryptova 1:0 Brute

Cryptovu a Brute dělila před vzájemným utkáním jediná výhra. V případě úspěchu se Brute mohli dotáhnout na svého soupeře a dál živit naděje na play-off. Cryptova však byla proti a po vyrovnaném úvodu naprosto ovládla mapu.

Díky dobrému týmovému výkonu se Cryptova udržela na pátém místě Mastercard Hitpoint Masters a již v dalším kole se může v případě výhry dotáhnout na čtvrté Dynamo Eclot.

Sampi 1:0 Entropiq

Král byl poražen. Entropiq v pátečním duelu podlehl Sampi a připsal si letošní úvodní prohru na domácí scéně. Rozhodovalo se již v deváté minutě.

Hráči Entropiqu si nevybrali správný fight a kompletní pětice padla. Sampi se vedení nevzdali, naopak jej postupně zvětšovali, a i díky čtyřem získaným drakům rozlouskli základnu Entropiqu. Po 30 minutách bylo hotovo.

Dynamo Eclot 0:1 eSuba

Ze začátku vyrovnaný špíl se zvrhl v naprostou demolici. Pardubické Dynamo Eclot pokračuje v neideální výkonech. Esuba si se svým sokem na Summoner’s Riftu pohrávala, DNE se jen marně snažili jakkoli odpovídat na agresi „modré krve“.

Ani nadějná bitva ve 25. minutě Dynamu nepomohla, o dvě minuty později totiž sledovalo svou explodující základnu.

Inside Games 1:0 SINNERS

Mělo se jednat o jednostrannou parádu ze strany SINNERS, realita byla ale velice odlišná. Třetí celek Mastercard Hitpoint Masters v utkání proti Inside Games nepotvrdil vzrůstající formu a kupil chybu za chybou.

V šíleném zápase padlo celkem 54 killů, šťastnější byli nakonec Inside Games. Díky potyčce ve 40. minutě měli dost času na zničení základny soupeře a oslavili letošní druhé vítězství.

Další ligové kolo Mastercard Hitpoint Masters je na programu 7. března. Přímý přenos začíná v 16:00 na Twitch kanále HitpointCZ.

Reklama

Oblíbené