Spojte se s námi


eSport

Hitpoint Masters: Týmy z elitní čtyřky neponechaly nic náhodě. Entropiq je první

Publikováno

dne

Osmé kolo Mastercard Hitpoint Masters se neslo v duchu srovnávání sil mančaftů z první a druhé poloviny tabulky. A to vyznělo jednoznačně. Týmy z elitní čtyřky neponechaly nic náhodě a ve všech zápasech dominovaly. Entropiq je první, a i nadále neporažen. Na druhém konci se trápí Inside Games s osmi prohrami v řadě.

Inside Games 0:1 Dynamo Eclot

Získat proti Dynamu Eclot první výhru by byl pro Inside Games obří úspěch. Jenže místo toho se v desáté minutě zápasu rozhodli, že cestu za triumfem svému soupeři výrazně usnadní.

„Extrémní komedie, co to tady Inside Games vyvádí?“ komentoval David Vogel nepochopitelná rozhodnutí celku, jenž se po úterním utkání topí na posledním místě tabulky se skóre 0-8.

Cryptova 0:1 eSuba

Útok na top 4 v podání Cryptovy byl neúspěšný, ale ukázal potenciál pětice reprezentující ostravskou organizaci. Úvod utkání byl totiž vyrovnaný, eSuba narazila na kvalitního soupeře.

Jenže postupně se jasně ukazovala týmová síla „modré krve“, která si vypracovala obří náskok. Ten už Cryptova nedokázala dotáhnout a po 30 minutách její základna explodovala.

Sampi 0:1 SINNERS

Oba mančafty dělilo před začátkem utkání v tabulce Mastercard Hitpoint Masters jediné vítězné utkání. Vyrovnanost SINNERS a Sampi byla vidět od prvních minut.

Rozdíl ve financích se držel v několika málo tisících. Až po potyčce ve 26. minutě se zdálo být rozhodnuto. Sampi se ale nevzdávali, a ještě několik minut odolávali tlaku SINNERS. Nakonec neúspěšně.

Brute 0:1 Entropiq

Osmá výhra v řadě. Entropiq válí a proti Brute potvrdil svou vládnoucí pozici v rámci nejvyšší domácí League of Legends soutěže.

V prvních jedenácti minutách se outsider držel na dostřel české jedničky. Entropiq ale následně rozjel parádní show a Brute jen beznadějně přihlíželi. Ve 23. minutě bylo hotovo, Adam „Jackies“ Jeřábek a spol. jsou stále neporaženi.

Další ligové kolo Mastercard Hitpoint Masters je na programu 28. února.

Reklama

Oblíbené