Petr Čech se střetl s demonstranty, kteří blokovali týmový autobus

Rozzuření fanoušci Chelsea, kteří protestují proti nově vznikající Superlize, před Stamford Bridge blokovali týmový autobus. Situaci tak přispěchal řešit Petr Čech, který se běsnící dav snažil přesvědčit, aby autobus pustil.

Zdroj: Andrea Sartorati, Flickr, CC BY 2.0

Klubový autobus s hráči Chelsea byl zastaven protestujícími fanoušky The Blues na cestě směrem k večernímu utkání s Brightonem.

Ti totiž nejsou spokojeni s angažováním svého týmu v Superlize a svojí nespokojenost se rozhodli dát najevo, ostatně stejně jako mnozí fanoušci zbylých klubů, které se měly v nově vznikající soutěži představit.

I kvůli velké nespokojenosti veřejnosti se tak začíná projekt hroutit. Soutěž má opustit Manchester City, Atlético Madrid a ke stejnému kroku se nyní chystá i Chelsea. Ani účast Barcelony není zdaleka jistá.

A vzniklou situaci před Stamford Bridge se rozhodl řešit Petr Čech, který vystoupil před dav brzdící klubový autobus a snažil se fanoušky uklidnit.

“Tohle není dobré řešení. Nechte autobus projet,” vykřikovala legenda Chelsea.

Protestující fanoušci určitě přispěli k tomu, aby se majitelé klubů zamysleli nad tím, zda Superligu opustí či nikoliv. A dle posledních událostí se zdá, že je s novou soutěží konec.

Zdroj: Twitter – FootballJOE

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.