Reklama

Nepříjemnost pro Procházku! Šampion Blachowicz žádá, ať si titulový zápas skutečně zaslouží

Jiří Procházka má za sebou teprve dva zápasy v UFC, ovšem dvakrát vyhrál, dvakrát získal bonus za zápas večera a dvakrát předvedl KO ve velkém stylu. Právem se tedy začalo mluvit o tom, že by mohl být příštím titulovým vyzyvatelem. Šampion Jan Blachowicz si ale začíná klást podmínky, respektive jednu konkrétní.

Zdroj: Se souhlasem Jiřího Procházky

Nepříjemnost pro Jiřího Procházku? Dost možná. O jeho zápase s Janem Blachowiczem se začalo mluvit vesměs hned poté, co porazil Dominicka Reyese.

Jenomže polský šampion UFC má domluvený titulový zápas s Gloverem Teixeirou. Obecně se ale počítá, že pás obhájí a jeho dalším soupeřem měl dle různých serverů být právě rodák z Moravy.

Blachowicz se na zápas s Procházkou těší, má ale jednu podmínku. Zcela konkrétní. Žádá, aby “Denisa” absolvoval ještě jeden zápas.

„Věřím, že si s Teixeirou poradím a napodruhé úspěšně obhájím titul. A kdoví, třeba se pak skutečně utkám s Procházkou. Myslím si ale, že by bylo dobré, kdyby UFC domluvilo zápas mezi Procházkou a Rakičem, abychom poznali skutečného vyzyvatele,“ nechal se v interview s Jamesem Lynchem slyšet polský bijec.

Je otázkou, zdali má stejný názor i vedení UFC. Nicméně pokud ano, tak se může titulová bitva Procházkovi o něco vzdálit. Nutno ale zmínit, že Procházka už s Rakičem zápasit chtěl, nicméně Rakič zápas odmítl.

Pravdou však jest, že by se alespoň předešlo kontroverzím. Jak Rakič, tak Procházka za sebou mají dobré výsledky a zatímco nejdříve měl být náhradník pro zápas Blachowicz vs. Teixeira Rakič, nyní se jedná o tom, že jím bude Procházka.

To jen posiluje spory a kontroverze, kterým by se, jak již bylo zmíněno, vzájemným zápasem předešlo. To si přeje i Blachowicz, tudíž mu jeho přání nelze zazlívat.

Zdroj: James Lynch

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Procházka je dobrý jenom v reklamách. Je tam lepší než BRUCE LEE 🙂 Ale jenom v reklamě… 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené