Spojte se s námi

Ligue 1

Nantes se v případě výhry nad Toulouse může posunout na 3. místo

Publikováno

dne

Kouzlo Claudia Ranieriho pokračuje a Nantes se s dvaceti body nachází na skvělém 5. místě. V dnešním duelu přivítají Toulouse a v případě vítězství se mohou posunout až na třetí příčku.

Nantes letos sbírá úspěchy především díky skvělé obraně, která inkasovala pouze 8 gólů a jde tak o druhou nejlepší obranu v letošní sezóně Ligue 1.

Zase tak slavné už to ale není s útokem, Nantes často vyhrávají pouze 1-0. Tímto výsledkem skončilo 6 z posledních 10 ligových zápasů Nantes. A vzhledem k tomu, že ani ve vzájemných zápasech nepadají góly často, je tento výsledek opět tím nejpravděpodobnějším.

http://gty.im/861628000

Každopádně je forma Nantes úchvatná, až na poslední zápas s Dijonem, který prohráli 1-0, získávají hráči trenéra Claudia Ranieriho pravidelně body.

Toulouse se po reprezentační pauze hodně zvedlo a v posledních 3 ligových kolech dokázali získat 7 bodů, za dvě výhry nad Amiens a Angers. V posledním kole pak uhráli bezgólovou remízu se Saint-Étienne.

http://gty.im/853323196

Trenér Pascal Dupraz bude postrádat trojici hráčů, zranění jsou Jimmy Durmaz a François Moubandje. Klíčový obránce Christopher Jullien poté bude chybět kvůli velkému počtu žlutých karet.

Jak už bylo řečeno, v posledních 5 vzájemných duelech padly vždy maximálně dvě branky a Under 2.5 je tak opět velmi pravděpodobný. Nantes je v tomto duelu favoritem, avšak Toulouse se v poslední době zvedlo a pro Nantes nebudou vůbec lehkým soupeřem.

Reklama

Oblíbené