Spojte se s námi


Tipsport Extraliga

Krejčí kritizuje kritika Antoše. Jeho názory rozdělují i fanoušky

David Krejčí o expertovi ČT Sport Milanu Antošovi

Publikováno

dne

Po každé větší či menší aféře to v českém hokejovém prostředí vře. Proč by taky ne, když náš národ je hokejem už dlouhá léta doslova posedlý. Fanoušci si hrají na experty, kteří taky někdy zrovna nešetří kritikou. Jedním z nich je Milan Antoš. Přímočarý a upřímný. Jak se hezky lidově říká – co na srdci, to na jazyku. 

I proto má dlouholetý expert České televize mnoho obdivovatelů, ale i odpůrců. Jedni se hlasitě za každým jeho názorem podepisují, druzí jej nemůžou vystát. Pravdou je, že Antoš kolem horké kaše nechodí nikdy.

Nejinak je tomu v posledních letech, kdy se český hokej pozvolna plynule propadá do krize. Diváci si jistě vzpomenou na jeho kritická slova během posledního světového šampionátu v Lotyšsku.

O nějaký čas později opustil tým expertů ČT Sport Pavel Richter, který se proti Antošovým názorům ohrazoval. Pravdou je, že Antoš nenechá nit suchou ani některých hokejistech. Jde slyšet nejen v televizním prostředí, ale taky své názory bez cenzury ventiluje na blogu webu Sport pod názvem Břitva Milana Antoše.

Nyní se nad jeho kritickou povahou pozastavila i v současnosti jedna z největších hvězd Tipsport Extraligy David Krejčí: „Na můj vkus má strašně negativní názory, fakt zbytečně moc,” řekla hvězda Olomouce v nedávnem rozhovoru pro iSport.

Kritika je užitečná a je správné upozorňovat na špatné věci, jen té hořkosti nesmí být příliš. Nechci mu křivdit, ale přijde mi, že je to u něj za hranou a že si rád kopne do ležícího,“ pokračoval upřímně směrem k expertovi ČT Sport.

Krejčí je názoru, že není jakožto bývalý hráč úplně soudný: „Čekal bych, že se jeho hráčská minulost a znalost prostředí do jeho názorů promítne,” říkal s tím, že z něj srší jen negativismus.

Jak vážně Krejčí svá slova myslel, těžko říct, jelikož se u této zpovědi vesměs usmíval. Přesto na závěr dodal: „Před olympiádou by mohl hodit do placu i něco pozitivního.”

Zdroj: ČT Sport, iSport 

Reklama

Oblíbené