Reklama

Jak tohle mohlo Kladnu projít? Fanoušci Jihlavy zuří, na straně Dukly je i extraligový bek

Finále play-off naší druhé nejvyšší soutěže má grády. Dukla Jihlava vyhrála první dva zápasy na ledě Rytířů Kladna, doma ale dvakrát prohrála a po čtyřech zápase je to 2:2. Namísto výsledku čtvrtého zápasu se ale ve velkém řeší, jak moc bylo celku s Jágrem v sestavě k výhře pomoženo.

Zdroj: HC Dukla Jihlava

První zápas finálové série Chance ligy vyhrála Jihlava v Kladně po prodloužení 4:3. V tom druhém už zvítězila 4:1 a domů odjížděla s vedením 2:0 v sérii.

Doma chtěla Dukla na své výhry v Kladně navázat, jenže první domácí zápas nezvládla a nechala Kladno zvítězit 5:2, druhý zápas na jihlavském ledě pro změnu vůbec nezvládli rozhodčí.

Po šedesáti minutách základní hrací doby byl zápas nerozhodný, za stavu 1:1 se šlo do prodloužení a v něm se děly věci. Naneštěstí takové, o kterých se rozhodně nemůže mluvit v dobrém.

Jihlava se totiž držela necelou minutu před rozhodujícím gólem Kladna ve svém útočném pásmu, když si rozhodčí nevšimli hned dvou faulů soupeře. Nejdříve sekera, poté podražení.

Namísto vyloučení kladenských hráčů tedy přišel o pár vteřin později vítězný gól Rytířů, kteří tak srovnali v sérii krok na 2:2. Dost možná se jedná o klíčový moment série, jelikož se nyní bude hrát na kladenské půdě a Jágr a spol. jsou díky srovnání série na koni.

Nikdo z jihlavského týmu se k situaci nechtěl vyjadřovat, zato fanoušci pořádně zuří. A když už se Dukla nijak nevyhradila, použila alespoň vypovídající grafiku k oznámení výsledku zápasu. V jejím pozadí je totiž právě situace, kdy hráči Kladna faulovali.

Mimo to ještě Dukla na Twitteru sdílela vyjádření obránce extraligové Mladé Boleslavi. Marek Hrbas se vyjádřil k celé situaci velmi přímočaře: „To je prostě až nechutný a zase se bude Šindler omlouvat a plakat, že to rozhodčí mají těžký? Stejný pořád dokola.“

Dokáže se Jihlava z tohoto zářezu oklepat, nebo si Kladno dojde pro postup?

Zdroje: Twitter, HC Dukla Jihlava

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Zasr… Kladno protěžované díky Jágrovy a Hniličkovy který dá peníze na přestavbu Kladenského stadionu z peněz sportovní agentury a při postupu do nejvyší hokejové liga bude ta častka ještě o několik milionu navýšena !!! JIHLAVO BOJUJ AŤ POSTOUPÍŠ A NE TO ZKUR…. KLADNO !!!

   • Mohl bych říct aby jsi si šel dát koblih, ale na tuhle lacinou, infantilní komunikaci reagovat takovou formou nebudu.Na druhou stranu se nedivím že se uchylujes k tomuto.Vyargumentovat mě prostě nemůžeš.Jsi jako krysa zahnaná do kouta které zbývá jen lacině pubertálně reagovat.A líto mě tě není.Takže běž na tik tok kde tahle tvá forma komunikace bude mít snad úspěch.

    • Ty ubožáku, nejdřív se nauč gramatiku a pak tady něco piš. Máš nasráno v hlavě a budeš se tady navážet do Jágra. Až dosáhneš toho co on, můžeš si o něj otírat hubu

    • Ano dosáhl toho že se zaprodal takovým lidem.A jestli je pro tebe úspěch v hokeji měřítkem, že člověk něčeho dosáhl Kladenáku, tak to máš teda zvrácený hodnoty.
     Kvůli pár golum do sítě bys člověku asi odpustil i vraždu, že?.
     Jágr je zvrácenej, zaprodanej chudák, naprosto bez nějaké morální společenské sebereflexe.
     Tak se měj Kladenáku:)

    • Tak Jágr se stal ve svém oboru a ve své době nejlepším na světě a z dlouhodobého hlediska bude jistě patřit k těm nejlepším. A teď ty. Stal ses taky ve svém oboru (ať je to cokoliv) taky nejlepším? Aspoň v okrese? Městě? Ulici? Domě?
     Ona je to vlastnost malých lidí plivat na ty úspěšně, protože tím sami sobě popírají, že oni a jejich život stojí za….

  • Pravdou je, že když už hodně dlouho trénuji hokej, vždy svým svěřencům říkám, že by měli být hlavně čestní a ctít fair play. Nebýt jako jednoduchý Jára z Hnidous. Ten vleze do zádele každému kdo zašustí nějakou bankovkou. Rozfrcal všechny prachy v casinu a teď musí prodávat kuřata bolševikovi, který by ho nechal už jen za číslo 68 oběsit na nejbližším stromě. To, že mládež hromadně opouští hokej je příčinou jeho vize, že už nebudeme soupeřit se Švédy, Finy, Rusy ale jenom s Číňany. Výsledek se dostaví za pár let.

  • První slovo vulgarismus, “Kladno” kupodivu napsáno bez hrubky. Poté následují tři slova – a každé je napsáno s chybou. V prabídné gramatické úrovni je v podstatě celý příspěvek. Co k tomu dodat?

 2. Millwaile nejdriv si neco zjisti nez zacnes psat nesmysly, Kladno hraje uz par let pod strechou na ktery sou senzory aby to nespadlo na lidi a setri na rekonstrukci haly kterou bude platit hlavne mesto. Hlavne ze Jihlavsky fauly se piskaj, to bys me rozesmal:-)

  • 40 mil.kč z národní sportovní agentury které má Jágr od kámoše Hniličky přislíbeny na rekonstrukci stadionu nejsou rozhodně peníze města ale peníze všech daňových poplatniku !!!

 3. Zasra…..lampasácká Jihlava, vedená podvodníkem Ujčikem, nemáte na to, na váš hokej se nedá koukat.

 4. Kladno,Jágr,Hnilička….proste hnus….ten Dědek si myslí,že bude hrát do padesáti a všichni se mu ještě budou klanet….Nikdy jsem je neměl rád a mít nebudu….a jejich fanoušci???Magoři, až to půjde, jděte na nějaky zápas,stojí to za to…Osmdesatilety dědci tam sprosté nadávají,div Vas holýma rukama nevyzenou….kladenský hnus a ti chtějí do EHL???

 5. Osobně bych byl proto, aby šly do extraligy obě mužstva, třeba jen díky tradici. Úplně klidně bych se rozloučil s Hradcem (licenci koupil), s Bolkou, i když letos hrála fantasticky, Olomoucí. Jenže. Podívejte se, kdo je v popředí jmenovaných týmů? A rozhodčí? Mají to těžké, akorát občas vidí jen co chtějí. Takové keci od komentárorů, že “v play off” se toto nepíská apod. Když se bude vše pískat, bude hokej bezkontaktním sportem atd. Vždyť jsou tam bývalí hokejisti jako experti. Nesleduju politiku a se sportem(českým) asi skoncuju taky. Z toho, co občas vidím mi není ani zle, spíš smutno.

 6. Jo, karma je zdarma……. před 2 lety na jaře Jihlava nechutně pustila doma zápas Litoměřicím, no a včera to zas pustil sudí Kladnu…

 7. Jasný fauly, které rozhodly zápas. Nic s tím nelze dělat. Musíme jít dál a nerozptylovat se. Hezká grafika. Jedeme hoooši jedeme!!!

 8. Myslím, že je rozhodnuto. Zdá se, že rozhodčí dostali nabídku, kterou nemohli odmítnout. Kladno by teď neporazil ani Třinec. S takovým průběhem jsem počítal. Možná, že teď jeden zápas Jihlava vyhraje, ale toď vše. Je to stejné jak před léty. Pro mě je pozitivní alespoň to, že když nemám oblíbený klub, tak mám alespoň silně neoblíbený. Proti fanouškům Kladna nic nemám, proti hráčům s vyjímkou Jágra také nic, prostě ta značka Rytíři jakoby zapáchala. Je mi jen líto Plekance, že je takový srdcař.

  • Mě Plekance líto není, věděl do čeho jde. Jára nám jednoznačně pokazil mistrovství světa na Slovensku. Kdyby seděl doma na zadku a nenarušoval atmosféru v kabině před zápasy, které jsme poté prohráli, byl by titul.

 9. Nemají na to ani Dukla a Kladno taky ne. To je realita. V toto souboji bohužel vyhraje Kladno a to je daně už dávno. Dukla nemá hráče ani finanční podporu jak ve městě ani v sponzorech a stadion momentálně taky ne😔 . Kladno nebejt Jágra za nimž půjdou sponzoři pro to kdo to je a co udělal pro ČR v hokeji. Jinak nebýt par hráčů, tak extraliga pro ne je hodně vyšší liga a se stadionem taky nic moc. Tento souboj skončí na 7zapasu a vyvrcholí v Kladné jejich výhrou ať si to můžou doma oslavit. Jako Jihlava to přeji Dukla, ale realita je jiná . Sportu zdar a FairPlay zvlášť 😉👍

 10. Tomáši,
  můžeš mluvit ? Tak dneska jako posledně, to byla dobrá práce, ale ať to není tak moc viditelné jako posledně, ať nás ty mr.ky nerozmazávají v médiích. Munice je nabitá jako vždycky, tak Ahoooj.

 11. to je síla,ty fauly nevidět snad ani není možný,tak jestli Kladno chce postoupit tímto způsobem ať jde do prdele,to je výsměch všem!

 12. Tam kde byl puk, to bylo sporné, ten hráč při pádu ještě přihrál, skočil. Ten druhý faul jsem vůbec neviděl až když jsem hledal, takže ani rozhodčí vidět nemusel, pokud sledoval puk. Ale takový zakrok se obvykle píská. Zápasy rozhodují rozhodčí, ať vědomě či nevědomě, tak to je a bude. Jen video to dokáže redukovat (např. viz fotbal).

 13. No ať fanoušci Jihlavy mlčí kdo komu pomohl finále 1991 Litvínov-jihlava více není co dodávat!!!!!

 14. Ta sekera tam byla, bez diskuze. Ten druhý faul…tam to bylo hodně přihraný.
  Nechci se nikoho zastávat, ale jednou nepísknou tomu, podruhé druhému.
  I letos Dukle párkrát pomohli rozhodčí, pokud někdo tvrdí , že ne, tak není objektivní.
  Přál bych to oběma, ale postoupit může jen jeden…
  Ať vyhraje ten lepší a vykašlete se na urážky, to nevyřeší nic.

 15. Celé to je kvůli Jágrovi.Bez něj by Kladno nikoho nezajímalo,přestože tam vyrostlo mnoho skvělých hokejistů.Jenže ze dvou mládežnických týmů,PZ a SONP,se vybíralo snadněji,než jinde.Jihlava moc svých odchovanců v týmu nikdy neměla.Těžila z HB!

 16. pro Kladeňák. Ty tele zběsilý, kdysi Jágr něco dokázal, ale teď už nedokazuje vůbec nic. Teď
  se na to dívej a ne před 20-ti lety. Teď už to nikoho nezajímá. Dukla Jihlava taky získala
  12 titulů a koho to dnes zajímá? Tebe asi ne, nebo to ani nevíš, ty tele, ještě k tomu ožralý.
  Jágr už to hraje akorát s dukátama, přes rozhodčí a svý známí. Podívej se znovu na ty fauly,
  i když ty tomu asi vůbec nerozumíš. Víš vůbec co je ofsajd, ne? Tak běž s Jágrem kydat hnůj
  na barák a skliď mu pole až bude úroda.

 17. Jarda je legenda, trpí však syndromem, který mají nejen sportovci, ale i herci a zpěváci i politici .. totiž odejít včas .. za pár týdnů z něj bude zombie a poleze všem na nervy ..

 18. O JAGOVICH KVALITACH NIKDO NEPOCHYBUJE ,ALE ABY MO SLI NA RUKU ROZHOCI TO JE UBOHY A HNILICKOVI ANI NEMLUVIM SICE POCHAZI Z LITOMERIC ALE RADCI SE RODINA PRESTEHOVALA DO KLADNA ABY HRAL VYSSI SOUTEZ

 19. Mě se líbí jak jágr bere všechny reklamy dělá jako by byl švorc.v americe prohrál 2 miliardy v casinu a ještě chce peníze na stadion to je drzost lumpárnu. Ale Jardo dej si pozor volby vyhrajou feťáci piráti.a ty si na tu tvoji stavbu stadionu posvitej.

 20. Skuhry ,presne tak i na tom el. kole jede z kopce i Rosol ho tenkrat napad !! hokej ! no to cekame 6 7 kol na asistenci nedej boze kdyz da gol!!! uz dal 2….. snad to udelat statni SVATEK !! lizprdel Burese a starce na hrade …. uplne se mi zhnusil!!!

 21. Tady je mentalnich chudaku více než v jakémkoliv ústavu. Taková smrduta stoka polointeligentu, zavistivcu, zkrachovalcu, fanatiků a chcipaku. Běžte a řekněte tyhle vaše sra.ky Jardovi do očí. Byste se všichni pripo.. internetovi hrdinové..

  • Klidně to Járovi řeknu do očí. Jenom nevím kde ho najdu. V casinu, na Hradě, ve Wu-chanu nebo v Betaclanu u tyče?

 22. No nebýt pana Jágra , tak Kladno už dnes hraje jen krajský přebor. Je to legenda , opravdu něčeho dosáhl.
  Jinak dnes když pan Jágr dělá reklamu na každou s prominutím sračku a podporuje nejhamižnějšího člověka u nás (nějakého Babiše ) a vlastizrádce ( nějakého Zemana) je morálně úplně na tom nejhlubším dnu.

  PS : Byl to opravdu herně náš nejlepší hokejista o tom jinak nemůže být pochyb. Morálně však ani náhodou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené