Spojte se s námi


Bojové sporty

Jak reaguje Novotný na zápas Iliće v ruské organizaci v rámci boxu bez rukavic?

Ondřej Novotný zareagoval na zápas Aleksandara Iliće v ruské organizaci v rámci tzv. boxu bez rukavic. Srb má totiž stále ještě platnou smlouvu s Oktagonem, přesto si s RCC dohodl další duel.

Publikováno

dne

Ondřej Novotný zareagoval na zápas Aleksandara Iliće v ruské organizaci v rámci tzv. boxu bez rukavic. Srb má totiž stále ještě platnou smlouvu s Oktagonem, přesto si s RCC dohodl další duel.

Aleksandar Ilić poté, co zdemoloval ruskou MMA legendu Alexandera Shlemenka za pouhých 22 vteřin, oznámil svůj další zápas.

Přestože se počítalo, že po velkolepém vítězství v ruské organizaci RCC se vrátí do Oktagonu, vše je nakonec jinak.

Hvězdný Srb totiž potvrdil, že jeho další zápas bude opět v Rusku. Tentokrát však proběhne jeho souboj pod pravidly boxu bez rukavic, a to navíc proti další legendě Magomedu Ismailovovi.

Tento nebezpečný duel rozhodně dělá vrásky na čele promotérům Oktagonu, se kterým má Ilić podle všeho stále ještě platnou smlouvu na tři zápasy. Jak situaci vidí spolumajitel Oktagonu Ondřej Novotný?

„Asi bychom do toho zasáhnout mohli,“ řekl na tiskové konferenci Oktagonu 35 Novotný. „Porazil Shlemenka, dostal za to velký peníze, my jsme byli domluveni, že tohle mu pustíme, pak bude zápasit u nás, a také má podepsanou smlouvu,“ potvrdil dohodu s Ilićem.

„Tím, že ho porazil, tak oni tam klečí na kolenou, aby tam za double šel s Ismailovem, ale ne v MMA, což nám trochu vadí a trochu ne,“ popisoval situaci v ruské RCC i obrovský balík peněz, které si Srb vydělá.

Novotný dále poznamenal, že Ilič pro Oktagon udělal skvělou práci a přišlo by jim hloupé jej zastavit před takovými penězi, které mu navíc Oktagon dát nemůže a ani nechce.

„Ať si to užije a snad to dopadne dobře,“ vyslovil své přání. „No a když ne, tak vždycky vymyslíme něco jiného,“ dodal. Doufejme, že se srbský „Joker“ nezraní. V Rusku ukázal, že je prvotřídním bojovníkem, který má na naší scéně rozhodně co nabídnout.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.