Spojte se s námi


Bojové sporty

Joker Ilić oznamuje další mega zápas! V které organizaci to bude a kolik si vydělá?

Aleksandar Ilić oznámil na svých sociálních sítích další velkolepý zápas. Bude zápasit v Oktagonu nebo v Rusku? A kolik si v souboji vydělá peněz? To vše se dozvíte v článku.

Publikováno

dne

Aleksandar Ilić oznámil na svých sociálních sítích další velkolepý zápas. Bude zápasit v Oktagonu nebo v Rusku? A kolik si v souboji vydělá peněz? To vše se dozvíte v článku.

JOKER Ilić oznamuje další mega zápas

Aleksandar Ilić si udělal na československé bojové scéně jméno zejména díky titulovému zápasu s Karlosem Vémolou na pražské Štvanici. Přestože svou šanci držet opasek šampiona Oktagonu promarnil, zapsal se do mysli zdejších fanoušků nesmazatelným písmem.

Svět bojových umění potom šokoval před třemi týdny, když předvedl impozantní výkon v ruské organizaci RCC. V hlavním zápase večera totiž knokautoval ruskou MMA legendu Alexandera Shlemenka za pouhých 22 vteřin.

Jeho fanoušci pak s napětím očekávali, kdy a zejména v jaké organizaci uvidíme jeho bojové dovednosti příště. Ilić má totiž podepsanou smlouvu na další zápasy s Oktagonem. Nyní sám srbský bojovník odhalil podrobnosti dalšího zápasu.

Prozradil hvězdného soupeře i obrovskou výplatu

„70% fanoušků chce vidět tento boj příště, mí i Magovi fanoušci hlasovali právě pro tento souboj,“ prozradil Ilić na svém Instagramu svého příštího soupeře, kterým bude legendární Magomed Ismailov (17-3).

„Až mě uvidíte v Moskvě, můžete mi říkat Joker Santa,“ naznačil i organizaci RCC, v které zápas proběhne. „Nový Santa Claus je tady, dám Magovi velký dárek, protože to byl hodný kluk a pěkně poslouchal,“ promoval svůj další velký zápas.

„Chtějí boxerský boj, protože se bojí toho levého kopu,“ odhalil i fakt, že tentokrát to nebude klasický MMA zápas, ale duel bude probíhat pod boxerskými pravidly. „Všichni se bojí, ale já mám větší koule, než si myslí a ukážu to ještě jednou,“ dodal.

V komentářích v příspěvku se také můžeme dočíst, že Ismailov si vydělá za zápas s Ilićem 30 milionů rublů, což je v přepočtu na české koruny více než 12 milionů Kč. Předpokládá se, že Ilić po svém posledním výkonu bude mít podobnou výplatu.

Ve srovnání s domácím Oktagonem tak JOKER vydělá samozřejmě výrazně více. Není tak divu, že momentálně vyhledává zápasy spíše v Rusku.

Zdroj: Instagram, Sherdog

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.