Spojte se s námi


Hokej

Jágr oznámil konec kariéry! Na Kladně to bude moje poslední sezona, přiznal veterán

Jaromír Jágr je žijící legendou a stále aktivním profesionálním hokejistou. Ve svých 52 letech si ale už uvědomuje, že je čas kariéru ukončit a nyní přiznal, že na Kladně odehraje svou poslední sezonu.

Publikováno

dne

Jaromír Jágr je žijící legendou a stále aktivním profesionálním hokejistou. Ve svých 52 letech si ale už uvědomuje, že je čas kariéru ukončit. Nyní přiznal, že na Kladně odehraje svou poslední sezonu.

Jaromír Jágr je vzorem mnoha hokejistů. Někteří, jenž jej sledovali jako mladí, už kariéru ukončili, ale Jágr ve věku 52 let stále brouzdí extraligové ledy.

Vše krásné ale jednou končí a nyní přiznal, že jeho angažmá na Kladně se chýlí ke konci. Má před sebou poslední sezonu a poté se zřejmě posune jinam.

„Říkám, že na Kladně tohle stoprocentně bude moje poslední sezona,“ řekl Jágr pro Sport.cz. Ze zdravotních důvodů to není, ale sám siuvědomuje, že už je čas.

„Musím to zaklepat, ale absolutně s tím nemám problém. Mám dar, který jsem podle mě dostal od Boha, že moje tělo se neunaví. Kdybych chtěl trénovat pět šest hodin denně, klidně můžu,“ dodal.

Jágr o budoucnosti

Co bude dál? Pochopitelně se nabízí možnost přesunout se definitivně pouze do role majitele Kladna, ale Jágr aktuálně sám neví, zda nedojde k prodeji. Nabídky má totiž i z NHL.

„Ty nabídky byly i dřív a možnosti tam jsou stále. Oni ale moc dobře vědí, že pokud budu vlastnit klub (Kladno), tak nemůžu odejít. A ani nechci.

Nebylo to dobré a správné už v době, kdy jsem Rytíře vlastnil, ale nebyl tady v Česku. Odejdu, až nebudu vlastnit klub,“ dodal.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.