Spojte se s námi


Ostatní

Finále FA Cupu: Arsenal vs Chelsea Preview

Publikováno

dne

Jak Chelsea, tak Arsenal se na konci sezóny dostali do skvělé formy a slavili jednu výhru za druhou. Arsenal vyhrál posledních 5 zápasů a Chelsea dokonce 7. Avšak zatímco se Chelsea mohla radovat z titulu, tak Arsenal se po mnoho letech nepodívá ani do Ligy mistrů a tak musí Arsene Wenger snášet každým dnem sílící narážky na jeho osobu.

Jediným důležitým hráčem Arsenalu, který určitě nenastoupí je stoper Laurent Koscielny, který je suspendovaný. Ovšem stále se ještě neví zda nastoupí obránce Shkodran Mustafi, který by byl velkou ztrátou. Antonio Conte má všechny své klíčové hráče k dispozici.

STATISTIKY

  • Chelsea vyhrála 3 z posledních 4 vzájemných duelů.
  • Arsenal prohrál pouze jeden z posledních 22 zápasů v FA Cupu.
  • Arsenal vyhrál 5 posledních zápasů, Chelsea dokonce 7.

PREDICTION

Tato bitva o Londýn má velkého favorita, jelikož tým ze Stamford Bridge letos předváděl po celou sezónu skvělé a hlavně velmi vyrovnané výkony. Důležité bylo, že dokázali vyhrávat své klíčové zápasy s jejich největšími soupeři a díky tomu si zajistili ligový titul.

Nyní proti nim stojí velmi zkušený a především motivovaný tým v čele s Arsenem Wengerem, který prohrál pouze jeden z předchozích 22 zápasů v FA Cupu, což samo o sobě budí respekt. Každopádně má Arsenal velký problém s obranou a pokud nenastoupí ani Shkodran Mustafi, tak budou Gunners vzadu velmi zranitelný a podle mého názoru to bude jeden z rozhodujících faktorů letošního finále, ve kterém si Chelsea pravděpodobně dokráčí pro svůj druhý letošní titul.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.