Spojte se s námi


Bojové sporty

Attila Végh ironicky reaguje na spekulace ohledně Odvety století: Jsem lepší než Karlos, tak jsem mu to věnoval, aby měl radost

Odveta století je za námi. Aktuálně se tak mluví o završení trilogie. Mimo to ale někteří jedinci spekulují, že Attila Végh zápas vypustil, aby se mohl zmíněný třetí zápas s Karlosem Vémolou uskutečnit. Co na to říká slovenská legenda?

Publikováno

dne

Odveta století je za námi. Aktuálně se tak mluví o završení trilogie. Mimo to ale někteří jedinci spekulují, že Attila Végh zápas vypustil, aby se mohl zmíněný třetí zápas s Karlosem Vémolou uskutečnit. Co na to říká slovenská legenda?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

OKTAGON 58, největší galavečer v československé historii minimálně na nějakou dobu, je za námi. Spolu s ním také roky očekávaná Odveta století, v níž se podruhé utkali Karlos Vémola a Attila Végh.

První zápas proběhl v O2 areně 9. listopadu 2019. Tehdy vyhrál slovenský bojovník knokautem v prvním kole. Od té doby nebojoval. Až do 8. června 2024. Terminátor od té doby stíhal jeden zápas za druhým, a některé opravdu těžké.

Očekávalo se tedy, že právě v zápasovém tempu bude jedna z největších výhod olomouckého rodáka. Přesto nastupoval jako outsider. Fanoušci jej začali odepisovat poté, co na konci minulého roku prohrál s Pirátem.

Jenomže o to větší motivaci Vémola měl. A třebaže Attila odvedl v přípravě skvělou práci, na svého rivala nestačil. Ve druhém kole jej Terminátor uškrtil. Podle některých Végh nedokázal ovládnout tlak a stres, kterému čelil. Objevuje se však i nesmyslné spekulování, že zápas vypustil. Nyní na to sám reaguje.

Attila Végh reaguje na nesmyslné spekulace

Attila Végh podle některých jedinců zápas s Karlosem Vémolou vypustil. Prý nedával dostatečně tvrdé údery, příliš se nesnažil. Mimo to měl mít jasnou motivaci, kterou má být třetí souboj, díky němuž by si přišel na další peníze.

Kdo zápas viděl a MMA rozumí, musí uznat, že bývalý šampion Bellatoru rozhodně nic nevypustil. Terminátor dostal několik tvrdých ran. Místy to vypadalo, že Slovák není daleko od toho, aby jej znovu knokautoval.

Ostatně tvrdé rány soupeře chválil i sám Vémola. A co na nesmyslná tvrzení říká sám Attila? „Kdyby to bylo dohodnuté dopředu, tak bych měl pořádný pupek. Nic bych neřešil. Určitě bych tolik nedřel, nepřicházel o čas s rodinou a podobně,“ vyjádřil se na svém Instagramu.

„Navíc bych nedával tak silné údery, až mě z toho ještě teď bolí ruce. Ale odpovím. Bylo to domluvené. Jsem totiž lepší než Karlos, tak jsem mu to věnoval, aby měl radost. Dobře?“ zavtipkoval Végh.

Po prohře bylo znát, jak moc jej mrzí. Hodně dřel, hodně toho pro zápas obětoval. I kvůli tomu zvažuje, jestli dojde k trilogii. Svůj názor už vyjádřil.

Zdroj: Attila Végh, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.