Bojové sporty
Vrátí se zpět do klece? Chci Datla a titul, hlásí Kryštof Novák!
Jak se fitness trenérovi během půl roku změnil život? Po úspěchu v reality show Love Island si charismatický Kryštof Novák užívá nejen nového vztahu s krásnou Denisou, daří se mu po profesní i sportovní stránce.
Jak se fitness trenérovi během půl roku změnil život? Po úspěchu v reality show Love Island si charismatický Kryštof Novák užívá nejen nového vztahu s krásnou Denisou, daří se mu po profesní i sportovní stránce. Před pár měsíci absolvoval svůj první zápas v MMA a rád by se v kleci objevil co nejdříve znovu. Kdy se tak stane a co Kryštof chystá na léto?
Jak se ti daří, co je u tebe teď nového?
Daří si mi dobře! Moc se těším na léto! Momentálně se nejvíc času věnuju přítelkyni, svým kocourkům, práci a taky Instagramu. Upřímně řečeno se mi teď daří a jsem za to rád. Občas ten balanc ještě hledám, ale jinak myslím, že je to dobré!
Nedávno jsi absolvoval svůj první zápas v MMA. Na Clash of the Stars jsi v hlavním zápase porazil Tomáše Chlupa. Jak svoji premiéru zpětně hodnotíš?
Ten zápas hodnotím relativně pozitivně. Pár věcí bych udělal rozhodně jinak, ale důležitý je na konci dne vždycky výsledek a ten byl jasný, tedy vítězství pro mě. Pocit jsem z toho měl od té doby skvělý. Už abych se mohl vrátit zpět do klece!
Je tedy v plánu další zápas?
Určitě ano, je to v plánu, zatím ale nevím, s kým by to mělo být. Stál jsem o zápas s Datlem (Marek Valášek pozn.red.), ten ale teď bude zápasit o titul, takže tam si musím počkat, až jak to dopadne.
Viděl bych to tak, že si dám ještě jeden zápas s někým, a pak bych chtěl vyzvat aktuálního šampiona střední váhy, tedy do 84 kilogramů s tím, že je mi jedno, kdo ho v tu chvíli bude držet.
Jak často se teď MMA věnuješ?
Teď jsem popravdě přesedlal zase na chvíli na fitko a silové tréninky, abych se vrátil váhově tam, kde jsem byl a měl z čeho shazovat do zápasu. Navíc nás s přítelkyní čeká ještě dovolená, tak teď do toho musím trochu šlapat ať se za mě na pláži nestydí. Každopádně k MMA se zase brzo vrátím a stejně tak i doufám, že už brzy budu mít dohodnutého dalšího soupeře.
Pracuješ pořád jako osobní trenér v posilovně, je to tak? Jak tě to i po úspěších v Love Islandu a MMA pořád naplňuje?
Ano, pořád pracuju jako fitness trenér. Baví mě to, mám rád tu rozmanitost. Ale abych byl upřímný, s létem klienti často ruší tréninky, takže to mám dost rozházené, což mi samozřejmě leze na nervy (smích)
Zmínil jsi dovolenou s přítelkyní Denisou. Co tě ještě čeká v příštích týdnech?
Ještě před létem se chystám na focení nové kolekce sportovního oblečení Gymio. To je značka mé kamarádky Martiny Markové, pro kterou jsem jednou z tváří. Letíme jako velká parta na pár dní do Chorvatska.
Vedle Martiny tam bude i moje přítelkyně Denča, ale i Jakub Vítek a Radek Gabriel z Love Islandu, takže se tak trošku vrátíme v čase a budeme zase s touhle naší partičkou u vody a o zábavu bude určitě postaráno, i když tam vlastně všichni jedeme pracovat.
Do toho mám pak i hromadu dalších akcí a plány s přítelkyní, tak se na léto opravdu těším a věřím, že to všechno vyjde jak má..
Bojové sporty
Keita promluvil o své budoucnosti: Plánuje setrvat v Oktagonu, chce se utkat i s Davidem Kozmou
Losene Keita se zotavuje ze zranění, které utrpěl ve svém posledním zápase. Postupem času se dává do pořádku a již nyní má plán, který chce v Oktagonu uskutečnit. Jeden z nich je dokonce poměrně překvapivý.
Losene Keita se zotavuje ze zranění, které utrpěl ve svém posledním zápase. Postupem času se dává do pořádku a již nyní má plán, který chce v Oktagonu uskutečnit. Jeden z nich je dokonce poměrně překvapivý.
Losene Keita měl za sebou 11 výher bez jediné porážky a když šel o titul s Maté Sanikidzem, málokdo očekával, že z klece odejde jako poražený.
Nicméně stalo se, Keita se hned na startu zranil a Sanikidze obhájil svůj pás šampiona. Bylo jasno o tom, že si bude muset dát belgický bojovník na delší dobu pauzu.
Pomalu se nicméně vrací a trénuje na svůj návrat. Aktuálně není jisté, kdy se jej dočkáme, Černý panter má ale jasno o své budoucnosti.
Ta je plně spjata s Oktagonem a jak se zdá, první na řadě má být Sanikidze, se kterým by se rád utkal. Poté by rád vyčinil Ronaldu Paradeiserovi a nakonec chce zabojovat ve welteru.
„V první řadě získám titul v pérové váze. Poté si to dám s velkohubým Ronym Paradeiserem. Nakonec dojde na souboj Černého Pantera s Růžovým Panterem, což by byl podle mě skvělý příběh a hlavně skvělý zápas,“ řekl Keita.
Růžovým panterem pochopitelně myslí Davida Kozmu, který vypadl z Tipsport Gamechangeru a aktuálně se řeší, zda přijme nabídku na rezervní zápas v pražské O2 areně na konci roku.
Keitovy plány pochopitelně dělají radost promotérům, kteří se jej snaží v organizaci udržet. Není divu, že po něm pokukují ve světě a je dobrou vizitkou Oktagonu, že v něm plánuje setrvat.
Zdroj: Oktagon MMA
Bojové sporty
Zranění Vlčka? Nemyslím si, že by se měly vynášet věci z tréninku ven! Když po mně někdo jde, tak jdu po něm i já, řekl Kincl
Měl mít premiéru v Oktagonu na Štvanici, nakonec mu jí ale zhatilo zranění. Zbyněk Vlček stále nevzdává možnost v elitní evropské organizaci startovat a dokonce se připravuje s elitními zápasníky. Jeho poslední rozhovor ale příliš nepotěšil Patrika Kincla, který pohotově odpověděl.
Měl mít premiéru v Oktagonu na Štvanici, nakonec mu jí ale zhatilo zranění. Zbyněk Vlček stále nevzdává možnost v elitní evropské organizaci startovat a dokonce se připravuje s elitními zápasníky. Jeho poslední rozhovor ale příliš nepotěšil Patrika Kincla, který pohotově odpověděl.
Zbyněk Vlček měl mít premiéru na Štvanici, šanci mu dal promotér Ondřej Novotný. Tvrdě makal a připravoval se, snášel i kritiku veřejnosti, avšak do klece nakonec nenastoupil.
Důvodem bylo zranění, se kterým nebylo možné zápasit. Influencer svou šanci nevzdává a stále drží naději, že v Oktagonu někdy bude zápasit. Připravuje se s elitními bojovníky, trénoval i s šampionem Patrikem Kinclem.
Ten jej dle jeho slov v začátcích vůbec nešetřil, jednou jej dokonce měl vypnout. Vlček navíc prozradil, že následkem tréninků s ním musel na operaci.
„Vlastně on to ani neví, ale brutálně mi pak v jiném tréninku rozkopal přední nohu, druhý den jsem pak šel k doktorovi a následkem toho jsem musel na operaci s meniskem, takže díky Patriku,“ řekl Vlček v podcastu Uppercut.
Tato slova se pochopitelně Kinclovi nevyhnula, video mu posílali fanoušci a proto se k tomu vyjádřil během svých tradičních otázek na Instagramu.
Jak se zdá, nebyl zrovna dvakrát rád za to, že Vlček vytahuje věci z tréninku, o kterých se mezi bojovníky moc nemluví. Zároveň ale zmínil, že jej respektuje.
„Když nejsem v ostré přípravě, tak jedu podle svého sparring partnera. Když jde technicky a normálně, tak najedu na stejnou vlnu. Když po mně někdo jde, tak jdu po něm i já. U lidí, co začínají se sparringy, je o i o tom, že bývají ve stresu a jdou ostřeji, než si myslí.
A když jdeš čistě na sparring trénink, tak nechceš ztrácet čas tím, že desetkrát v kole budeš někomu říkat, jak by měl jít. Proti Vlčkovi rozhodně nic nemám! Naopak se mi líbí, že do toho jde a fandím tomu. Mohl si vybrat cestu Clash of the Stars, udělat na tom i víc peněz a neposlouchat tolik hejtů.
Taky asi ale nemyslím, že by se měly vynášet věci z tréninku ven! Ve finále to pak působí zvláštně, když v jednom a tom samém rozhovoru řeknu, že jsem naházel Jirku Procházku a o tři minuty dál si stěžuju, že je na mě někdo (kdo zápasí v minimálně o třídu horší organizaci) tvrdý,“ řekl.
Zdroj: Uppercut, Instagram Patrika Kincla, MMA Shorties
Bojové sporty
Zápas s Kinclem? Všude se o tom mluví, ale zatím mi ho nikdo nenabídl. Až to bude na stole, budeme se tím zabývat, přiznal Čepo
Vlasto Čepo měl být účastníkem turnaje v Bratislavě, do kterého jej ale bohužel nepustilo zranění. Nyní promluvil o tom, jak vážné je, zda by stát o souboj s Patrikem Kinclem či jak vidí možný zápas úřadujícího šampiona s Kerimem Engizkem.
Vlasto Čepo měl být účastníkem turnaje v Bratislavě, do kterého jej ale bohužel nepustilo zranění. Nyní promluvil o tom, jak vážné je, zda by stát o souboj s Patrikem Kinclem či jak vidí možný zápas úřadujícího šampiona s Kerimem Engizkem.
Vlasto Čepo se dva týdny před turnajem v Bratislavě zranil a nebude moci zasáhnout do zápasu s Egypťanem Ahmedem Samim.
Oktagon tuto informaci sdílel během pátečního dopoledne s tím, že vážnost zranění nebyla nikterak přiblížena. Fanoušci se obávali toho, aby nebyl případně ohrožen i zápas s Patrikem Kinclem.
Čepo je totiž hlavním adeptem na titulového vyzyvatele, k zápasu by mělo dojít na turnaji v O2 areně v závěru roku. Zranění vážné naštěstí není, operace nebude potřeba a v prosinci by mohl být k dispozici.
„O mém střetu s Patrikem se všude hodně mluví, zatím mi ho ale nikdo nenabídl. Až to bude na stole, se svým týmem se tím budeme určitě zabývat. Patrik je však bojovník světových kvalit. Podle toho by se to muselo i ohodnotit,“ řekl Čepo pro Kaocko.cz.
Není ale jediným adeptem. S Kinclem by se rád utkal i Němec Kerim Engizek, který prohrál naposledy v roce 2014. Je tak víceméně vhodnějším adeptem, v Oktagonu ale dosud bojoval pouze jednou.
„Rozhodně je to kvalitní fighter. Devět let bez porážky, dvanáct výher v řadě. V Oktagonu ale bojoval zatím pouze jednou, na titulový zápas je tak příliš brzy podle mě.
Měli by mu dát ještě jednu velkou překážku. Ovšem já nejsem žádný promotér, tohle rozhodnutí je čistě na Oktagonu. Když mu Kincla nabídnou už teď, tak asi v pohodě. Patrik by ho ale setřel,“ dodal Čepo.
Zdroj: Kaocko.cz, OKtagon MMA
-
Fortuna ligapřed 2 dny
VIDEO: Dočká se pořádné stopky? Bořil se po odhození Haraslína pokusil silou šlápnout na jeho nohu
-
Fortuna ligapřed 1 dnem
Viník strkanice Bořil – Krejčí? Vindahl! Proč na Chytila řval, když bylo odpískano, nechápe bývalý kouč Sparty
-
Fortuna ligapřed 2 dny
Že se Krejčí podle Priskeho jen bránil Bořilovi? Tenhle záběr ukazuje, že rvačku začal on
-
Fortuna ligapřed 3 dny
Slavia Praha na lovu! V zimní pauze může jít po třech ligových hvězdách