Spojte se s námi


Hokej

VIDEO: Krásná souhra českých hokejistů! Hertl takto nahrál na gól Martinu Kautovi

Hokejisté San Jose Sharks si v rámci svého 74. zápasu základní části probíhajícího ročníku NHL vcelku bez větších potíží poradili s Winnipegem 3:0. A to díky krásné souhře českého dua Tomáš Hertl – Martin Kaut.

Publikováno

dne

Hokejisté San Jose Sharks si v rámci svého 74. zápasu základní části probíhajícího ročníku NHL vcelku bez větších potíží poradili s Winnipegem 3:0. A to díky krásné souhře českého dua Tomáš Hertl – Martin Kaut.

Gólový účet utkání v SAP Center otevřel po necelých deseti minutách kanadský útočník Noah Gregor, jemuž asistovali Jacob Peterson a Fabian Zetterlund.

Další gól v první třetině toho zápasu už nepadl, diváci se vstřelené branky nedočkali ani v prostřední části utkání.

Sharks proti Winnipegu podruhé udeřili až na začátku třetí periody, když se po dvou minutách a třiadvaceti vteřinách trefil Kevin Labanc.

Nutno podotknout, statisticky na tom byli v průběhu zápasu Jets lépe, nedokázali však proměnit vytvořené šance.

A tak přišla v čase 57:57 definitivní pojistka na 3:0, kterou obstaralo především české duo Tomáš Hertl – Martin Kaut. Tahle ulička zkrátka stála za to!

Třiadvacetiletý český útočník v aktuálním ročníku NHL odehrál v dresu Sharks zatím pouze osm zápasů, ve kterých vstřelil tři góly a na jeden přihrál.

Vzato Hertl je s 58 body (20+38) třetím nejproduktivnějším hráčem San Jose. Pražský rodák zaostává o tři body za Loganem Couturem (61 bodů, 25+36). Jednoznačně nejlepším hráčem co do kanadského bodování Sharks je Švéd Erik Karlsson.

Ten má na kontě už 91 kanadských bodů (22+69). Dlužno dodat, kalifornský celek je momentálně jedním z nejhorších týmů celé NHL. V 74 zápasech získali pouze 55 bodů a o postupu do play off si bohužel mohou nechat jenom zdát.

Zdroje: NHL, San Jose Sharks

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.