Spojte se s námi


Hokej

VIDEO: Gudas si našel kamaráda na hraní. Takto ve čtvrtfinále „šikanoval“ kapitána a jednu z největších hvězd amerického výběru

Česká hokejová reprezentace za sebou má čtvrtfinále mistrovství světa, v němž čelila Spojeným státům americkým. Po heroickém výkonu dokázala postoupit do bojů o medaile. Velký podíl na tom měl Radko Gudas, který strčil do kapsy hvězdu zámořského výběru.

Publikováno

dne

Česká hokejová reprezentace za sebou má čtvrtfinále mistrovství světa, v němž čelila Spojeným státům americkým. Po heroickém výkonu dokázala postoupit do bojů o medaile. Velký podíl na tom měl Radko Gudas, který strčil do kapsy hvězdu zámořského výběru.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Je to doma. Američané končí ve čtvrtfinále mistrovství světa v hokeji, česká hokejová reprezentace si zahraje o medaile. Už v sobotu ji čeká semifinále, v němž se rozhodne, o které medaile si zahraje.

Duel proti USA byl ovšem hodně hektický, vyrovnaný a napjatý. Jednalo se o velmi intenzivní zápas. Oba týmy hrály rychle, tvrdě. Zápas zahájili lépe domácí, nicméně jakmile se dostali do vedení po trefě Pavla Zachy, přidali hosté na tempu.

Bylo jim to ale k ničemu. I díky tomu velké obětavosti české reprezentace. Mimo to však hosty pořádně trápil Radko Gudas, který se s nimi nemazal. Zasedl si zejména na kapitána USA.

Brady Tkachuk naskakoval do utkání proti České republice coby druhý nejproduktivnější hráč šampionátu. V předešlém průběhu turnaje nasbíral 13 bodů za 7 gólů a 6 asistencí. Proti důraznému obránci si ale neškrtl, což bavilo nejen diváky u televizních obrazovek.

Radko Gudas si našel kamaráda

Na své si u souboje dvou nekompromisních hokejistů přišli všichni. Minimálně z těch, kteří fandili České republice. Radko Gudas pil hvězdě Ottawy Senators krev. Téměř doslova.

Bylo více než evidentní, že Brady Tkachuk není úplně spokojen s tím, jak se k němu řízný bek, který i v zámoří proslul svou tvrdostí, chová. A nelze se mu divit. Podobné zacházení by se nelíbilo nikomu.

Gudas každopádně skvěle splnil svůj úkol. V podstatě pomohl vynulovat jednu z největších hrozeb soupeřova týmu, což se zkrátka počítá. Navíc nebyl ani jednou vyloučen, o což je tento skalp cennější.

Pokud se jemu, ale i českému týmu podaří ve zbytku šampionátu navázat na výkon z duelu proti USA, nemusí se fanoušci bát zklamání.

Zdroj: Český hokej, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.