Spojte se s námi


Hokej

Tentokrát žádné změny na postu trenérském! Pardubice i v nové extraligové sezóně povede Zadina. Získal si důvěru vedení, říká Dědek

Marek Zadina bude pokračovat v Pardubicích i v příští sezóně. Současný kouč Dynama podepsal s klubem novou smlouvu a příští extraligový ročník tak začne na jeho lavičce. Majitel slavného českého celku Petr Dědek aktuálnímu lodivodovi i nadále jednoznačně věří.

Publikováno

dne

Marek Zadina bude pokračovat v Pardubicích i v příští sezóně. Současný kouč Dynama podepsal s klubem novou smlouvu a příští extraligový ročník tak začne na jeho lavičce. Majitel slavného českého celku Petr Dědek aktuálnímu lodivodovi i nadále jednoznačně věří.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Trenér Zadina působí v pardubickém Dynamu od ročníku 2022/23, kdy byl asistentem nynějšího kouče české reprezentace Radima Rulíka. Na stejné pozici byl i v další sezóně, kdy A-tým Pardubic převzal Václav Varaďa.

Po odvolání bývalého lodivoda Třince to však byl právě Zadina, který převzal trenérskou štafetu v Dynamu. A úspěšně ji drží nejen do dnešních dní, ale minimálně v příštím extraligovém ročníku ji ani nikomu dalšímu nepředá.

Zadina totiž s klubem podepsal novou smlouvu a z Pardubic rozhodně neodejde. Dvaapadesátiletý kouč dovedl Pardubice k prvnímu místu po základní části uplynulé sezony Tipsport Extraligy.

Dále také k historicky nejvyššímu bodovému zisku v dlouhodobé části soutěž, Dynamo se pod jeho vedením po dvanácti letech dostali do finále play off.

Nutno dodat, Pardubice musí hledat nového člověka na post asistenta trenéra. Petr Sýkora totiž od Dušana Salfického převzal roli sportovního ředitele.

Zadina si získal důvěru vedení klubu, říká Petr Dědek

„Marek Zadina čelil v průběhu minulé sezony obrovskému tlaku a dokázal se s ním vypořádat. Skvěle pracoval s týmem a prokázal, že do role hlavního trenéra velkého klubu dozrál. Hned při své premiéře byl jeden gól od dosažení nejvyšší mety,“ řekl majitel Dynama Petr Dědek pro klubový web.

„Získal si tím důvěru vedení a já věřím, že je člověkem na svém místě. Marek má naši DNA, v Pardubicích hrál, u naší mládeže vyrostl jako trenér. Věřím, že A-tým pod jeho vedením čekají úspěšné roky,“ dodal.

Zdroj: HC Dynamo Pardubice, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.