Spojte se s námi


Hokej

Rvačka roku v NHL? Na ledě se do sebe pustily hvězdy Philadelphie Flyers a New Yorku Rangers. Podívejte se na tvrdou řež

V sobotu večer došlo v evropsky velmi příznivém čase na duel Philadelphie Flyers a New Yorku Rangers. NHL nabídla další skvělý zápas, ale nejvíce zaujala rvačka hned na jeho začátku. Byli jsme svědky nejlepší hokejové bitky v tomto roce?

Publikováno

dne

V sobotu večer došlo v evropsky velmi příznivém čase na duel Philadelphie Flyers a New Yorku Rangers. NHL nabídla další skvělý zápas, ale nejvíce zaujala rvačka hned na jeho začátku. Byli jsme svědky nejlepší hokejové bitky v tomto roce?

Že už rvačky v NHL nejsou, co bývaly? V duelu mezi Philadelphií Flyers a New Yorkem Rangers jsme se mohli potvrdit o pravém opaku. Do sebe se totiž pustili ostřílený tvrďák Nicolas Deslauriers a nováček Matt Rempe.

Na výsledkové tabuli svítilo skóre 0:0. V čase 3:00 po startu první třetiny shodili oba hokejisté rukavice a bitka mohla v plné parádě začít.

Rempe byl na ledě teprve devět vteřin, když k bitce došlo. Za zmínku stojí, že má teprve 21 let. V NHL absolvoval teprve svůj čtvrtý zápas. Ani to mu ale nebránilo se utkat se 33letým tvrďákem ve službách Flyers.

Bitka trvala dlouhých 37 sekund. Oba hráči si vyměňovali hodně tvrdé údery, četnost ran byla vysoká. Na nováčka v soutěži si počínal mladík v dresu Rangers velmi solidně, nedal svému soupeři nic zadarmo.

Byl to ale právě Deslauriers, který na konec srazil svého protivníka na zem. Rempe se ale na jeho obličeji krásně podepsal. Šlo znát, že útočník Flyers neprožil nejméně náročné chvilky během své kariéry v NHL.

Viděla NHL bitku roku?

Video z parádní rvačky ihned začalo kolovat a sociálních sítích. Dokonce se řeší více než výsledek. Za zmínku stojí, že New York Rangers dokázal Philadelphii porazit 2:1. A hádejte, kdo o tom rozhodl.

Pochopitelně Matt Rempe, který vstřelil svůj první gól v NHL. Prohrál tedy rvačku, ale vyhrál zápas. Vynikající závěr. Vítěznou branku vstřelil v čase 6:31 ve třetí třetině. Po zápase tedy bylo jasné, kdo zamíří na pozápasový rozhovor.

V tom Rempe podle serveru USA Today přiznal, že se na rvačce s Deslauriersem domluvili už před zápasem při rozcvičce. Útočník Flyers talentovaného mladíka vyzval. Jakmile se tedy oba objevili na ledě, nebylo co řešit.

„Rozdávali jsme si tvrdé granáty. Je to velký válečník. Miluju to,“ vyjádřil se hrdina Rangers v pozápasovém rozhovoru.

Zdroj: NHL, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.