Spojte se s námi


Bojové sporty

Ondřej Novotný reaguje na Ilićovu demolici Shlemenka. O něčem to vypovídá, rýpnul si do haterů.

Ondřej Novotný reagoval v příspěvku na sociálních sítích na brutální knokaut srbského bojovníka Oktagonu Aleksandra Iliće v rámci ruské MMA organizace RCC.

Publikováno

dne

Ondřej Novotný reagoval v příspěvku na sociálních sítích na brutální knokaut srbského bojovníka Oktagonu Aleksandra Iliće v rámci ruské MMA organizace RCC.

To byla podívaná. Na domácí scéně podceňovaný Ilić předvedl svou extratřídu, když na turnaji RCC 12 v hlavním zápase večera ukončil legendárního ruského MMA zápasníka Alexandera Shlemenka.

Bývalému šampionu Bellatoru nedal sebemenší šanci se v Oktagonu vůbec zahřát. Svého slavného soupeře totiž vyřídil brutálním kolenem na hlavu za pouhých dvacet vteřin a zavřel ústa všem pochybovačům.

Šílený highlight večera samozřejmě obletěl svět a neunikl ani největší domácí MMA organizaci, která sdílela událost na svých sociálních sítích. S tou má srbský zápasník ještě smlouvu na tři zápasy.

Na obrovskou senzaci samozřejmě zareagoval i charismatický promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Ten si nenechal ujít menší šťouchnutí do všech haterů, kteří podceňovali schopnosti srbského zápasníka.

Ti totiž po oznámení zápasu o šampiona polotěžké váhy Oktagonu mezi Karlosem Vémolou a právě Srbem Ilićem na pražské Štvanici kritizovali organizaci, že titulovou bitvu vytvořila uměle a srbský zápasník si svou šanci nezaslouží.

Joker totiž zápasil ve své úspěšné kariéře zejména ve střední váze a v zápase s Vémolou měl údajně podstatnou váhovou nevýhodu. To ostatně přiznal po zápase, když prohlásil, že jeho váhová kategorie je spíše ta do 84 kg.

„Joker Ilić (poslední soupeř Karlose Vémoly) zrovna přejel legendárního Shlemenka v hlavním zápase RCC, a to za 20 vteřin,“ informoval Novotný fanoušky na svém Twitteru. „O něčem to vypovídá, o čem, nechám na vás,“ dodal s patřičným spokojením.

Ilićovi rozhodně nemůžeme upřít, že právě získal velmi cenný skalp a nasměřoval svou kariéru směrem vzhůru. Jak a hlavně kde se bude jeho kariéra dál vyvíjet, se určitě dozvíme brzy.

Zdroje: Twitter, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.