Spojte se s námi


Bojové sporty

Novotný se opřel do Jungwirtha: Že nevěděl o zápase na pět kol? Když jsi salámista, tak se některé věci dozvíš na poslední chvíli, řekl

Vrcholem turnaje Oktagon 55 byl zápas Christiana Jungwirtha s Robertem Pukačem. Po pětikolové bitvě se stal vítězem Němec, který ale následně přiznal, že nevěděl, že bude zápas na pět kol. Promotér Ondřej Novotný nyní na jeho slova reaguje.

Publikováno

dne

Vrcholem turnaje Oktagon 55 byl zápas Christiana Jungwirtha s Robertem Pukačem. Po pětikolové bitvě se stal vítězem Němec, který ale následně přiznal, že nevěděl, že bude zápas na pět kol. Promotér Ondřej Novotný nyní na jeho slova reaguje.

Turnaj Oktagon 55 byl zaměřený na německé publikum, přesto na něm startovalo několik domácích bojovníků. Lucia Szabová oslavila po návratu důležité vítězství, Jakub Bahník, Karol Ryšavý i Robert Pukač nicméně padli.

Pukač se dokonce dočkal hlavního zápasu, když šel proti velkému oblíbencovi Christianu Jungwirthovi. A Pukač opět potvrdil, že vydrží až do konce limitu. Jungwirth si nicméně zápas pohlídal a nakonec vyhrál na body.

Němec po zápase vyjádřil svému soupeři respekt a promluvil o tom, že se až po vážení dozvěděl že zápas bude mít pět kol. Kvůli tomu musel se svým týmem měnit taktiku. Na jeho slova se nyní rozhodl zareagovat sám promotér.

Novotný o Jungwirthovi

„Je to strašně zvláštní věc. My jsme se o tom začali bavit den předem. Já jsem to i říkal jeho manažerovi, ale všechny hlavní zápasy, pokud nejsou oznámené krátkou dobu před soubojem, tak je to pět krát pět. Všichni to vědí a je to historie Oktagonu.

Bylo to na grafice, všude se o tom mluvilo a bylo to i v našich dokumentech. I zápasová smlouva, která se posílá zhruba 8 dní před turnajem, protože na jeden zápas jsou dvě smlouvy, to obsahuje. Když jsi však salámista, tak se některé věci dozvíš na poslední chvíli.

Ok, beru to částečně i na nás, ale je to pravda. Najednou mi v pátek vyvolával manažer a ptal se, jestli to je pět krát pět,“ řekl Novotný v MMA Letem světem. Slova jeho bojovníka jej tedy rozhodně nepotěšila.

Vzhledem k výhře Jungwirtha se tato situace pochopitelně nebude nějak dál řešit a celá kauza za chvíli vyšumí. Je ale až s podivem, že došlo k tomuto zvláštnímu komunikačnímu šumu.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.