Nikolaj Komličenko: V Dynamu Moskva se mi líbí úplně všechno

Čerstvá posila ruského Dynama Moskva poskytla klubovým médiím svého nového zaměstnavatele rozhovor, v němž se rozpovídala o prvních dojmech v novém klubu.

Embed from Getty Images

Jsem velice rád, že se mohu připojit k tak velkému klubu, jakým je Dynamo. Pokusím se naplnit očekávání fanoušků a důvěru vedení klubu. Před svým příchodem do Dynama jsem několik let působil v české lize, kde rozhodně není jednoduché střílet góly. K tomu, abyste se mohli v Česku prosadit, je potřeba na sobě tvrdě pracovat a mít také trochu štěstí.”

“Při jednáních s vedením klubu jsem cítil, že Dynamo má o mé služby vážný zájem. Dynamo bylo ze všech možných zájemců jednoznačně nejkonkrétnější. Svou roli také sehrál velký zájem hlavního trenéra Dynama.”

“V novém klubu se mi líbí absolutně vše: vysoké cíle, slavná historie, nový nádherný stadion, vynikající báze či vynikající fotbalové podmínky.”

Ruský snajpr se rozpovídal také o adaptaci v novém prostředí.“Ruská liga je velice zajímavá soutěž. Teď pro mě bude ze začátku všechno nové, nová liga, vyšší rychlost soutěže, zcela jiná výkonnostní úroveň ruské ligy. Pokusím se však v novém prostředí co nejrychleji adaptovat.”

A co říká Komličenko na velkou konkurenci v útoku Dynama Moskva? “Velká konkurence mě vůbec neděsí, ba právě naopak. Konkurence je totiž vynikající stimul pro další růst. Chci všem dokázat, že do základní sestavy Dynama patřím. Avšak ještě jsem nezamýšlel nad tím, kolik gólů bych chtěl během jarní části v dresu Dynama nastřílet. Nejdříve musíme poznat své nové spoluhráče a být co nejvíce užitečný celému týmu.”

“Do začátku jarní části ruské ligy je ještě dostatek času k tomu, abych během tréninků dobře poznal své nové spoluhráče. Fanouškům Dynama slibuji, že udělám všechno pro to, abych jim v dresu Dynama přinášel spoustu radosti,” zakončila nová posila rozhovor.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Projekt Restart aneb Kdy se vrátí nejvyšší evropské soutěže

Některé významné evropské ligy už tuto sezónu oficiálně ukončily. Které to jsou a které se naopak připravují na dlouho očekávaný návrat?

Potvrzeno! Götze se po sezoně rozloučí s Dortmundem. Kam zamíří dál?

Fotbalově zde vyrůstal, pak odešel k rivalovi a fanoušky si opět usmířil. Tato sezona je však pro mistra světa z roku 2014...

Nechtěný Coutinho! Bayern Mnichov nevyužil opci na jeho nákup. Několik zájemců se však hlásí z Anglie

Hostování Philippeho Coutinha v bavorském Bayernu se pravděpodobně nepromění v trvalý přestup. Klub nevyužil původní opci, kterou sjednal s Barcelonou, a budoucnost...