Spojte se s námi


Hokej

Nedvěd prozradil, kdy se mají Pastrňák a Zacha připojit k reprezentaci. Musíme ale ještě počkat, říká

Ještě ani nezačal sobotní duel s Velkou Británií a Martin Nečas, dosud poslední posila z NHL, nadchnul celou zaplněnou O2 arenu. Ve hře jsou ale ještě dvě jiná velká jména – David Pastrňák a Pavel Zacha. Jak to s nimi vypadá? To v krátkosti prozradil Petr Nedvěd.

Publikováno

dne

Ještě ani nezačal sobotní duel s Velkou Británií a Martin Nečas, dosud poslední posila z NHL, nadchnul celou zaplněnou O2 arenu. Ve hře jsou ale ještě dvě jiná velká jména – David Pastrňák a Pavel Zacha. Jak to s nimi vypadá? To v krátkosti prozradil Petr Nedvěd.

500Kč zdarma s kódem: BIGPROMOCZ

+ soutěž o 5.000.000Kč během MS v hokeji

Vyzvednout bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Martin Nečas v pátek ráno vypadl z play-off NHL a třebaže mu končí v Carolině smlouva, na nic nečekal a neváhal. Hned absolvoval zdravotní prohlídku, komunikoval s vedením české reprezentace a v sobotu dopoledne přistál v Praze.

Z letiště si to namířil přímo do O2 areny, kde se potkal se spoluhráči, kterým končil ranní trénink, a posléze absolvoval rozhovor s médii. V něm jasně prozradil, že sice má nějaké zdravotní trable, ale že chce hrát hned a že není na co čekat.

Mimo to mluvil o tom, jak sledoval každý zápas a že měl husí kůži z atmosféry, která v pražské hale panovala. Jakmile tedy vlezl na led před večerním duelem s Velkou Británií, dočkal se velkých ovací.

Fanoušci se ale ještě těší na dvě velká esa. Zejména tedy na jedno. Dosud se čekalo, jak na tom jsou David Pastrňák a Pavel Zacha. Bohužel to u nich zatím tak rychle jako u Nečase nejde. V play-off NHL skončili v sobotu ráno, od té doby se neřeší nic jiného, než jejich přílet do Prahy.

Kdy se mohou Pastrňák a Zacha připojit k týmu?

Vedení reprezentace již dopoledne oznámilo, že se během dne spojí s oběma hvězdami. Bylo jasné, že David Pastrňák i Pavel Zacha jsou v hledáčku Radima Rulíka i jeho realizačního týmu. Nebylo však jasné, jak na tom jsou.

Bylo ale avizováno, že jakmile budou známy nové informace, dozví se je i veřejnost. Situaci tak krátce před utkáním s Velkou Británií pro ČT Sport krátce osvětlil Petr Nedvěd.

„Oba mají zájem reprezentovat. Jsme domluveni, ale musíme počkat na nedělní ráno, jak dopadnou jejich zdravotní prohlídky. Když vše dopadne, jak očekáváme, připojí se k týmu v pondělí,“ nechal se slyšet Nedvěd.

Očekává se, že Pastrňák i Zacha budou pro českou reprezentaci obrovskými posilami. Očekávání fanoušků tak nebudou menší než medailová.

Zdroj: ČT Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.