Spojte se s námi


Hokej

Martin Nečas nastoupí už v sobotu večer! Sledoval jsem každý zápas, z atmosféry jsem měl husí kůži, přiznává posila reprezentace

V pátek se rozhodlo, že dorazí do Prahy, v sobotu dopoledne přistál, po obědě se připojil k týmu a večer jej čeká první start na letošním světovém šampionátu. Martin Nečas nechce na nic čekat a těší se, až si zahraje v O2 areně.

Publikováno

dne

V pátek se rozhodlo, že dorazí do Prahy, v sobotu dopoledne přistál, po obědě se připojil k týmu a večer jej čeká první start na letošním světovém šampionátu. Martin Nečas nechce na nic čekat a těší se, až si zahraje v O2 areně.

500Kč zdarma s kódem: BIGPROMOCZ

+ soutěž o 5.000.000Kč během MS v hokeji

Vyzvednout bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Martin Nečas za sebou má hodně náročných několik hodin. Poté, co v pátek Carolina Hurricanes vypadla z bojů o Stanley Cup, absolvoval zdravotní prohlídku, komunikoval s českou hokejovou reprezentací a domluvil se s ní na svém příjezdu.

„Celé je to takové narychlo. Prohlídku jsem měl hned po utkání. Chtěl jsem mít vše hotové co nejrychleji. Vím, jak je to tady na těsno s termíny zápasů a podobně. Hned odpoledne po vypadnutí jsem vyrazil do Prahy,“ cituje jej server Český hokej.

Informaci o tom, že přiletí, oznámila reprezentace fanouškům v pátek večer po první třetině utkání s Rakouskem. V Praze přistál v sobotu dopoledne a z letiště zamířil rovnou do tamní O2 areny.

Posléze se pozdravil se spoluhráči, kteří za sebou měli ranní trénink, a následoval rozhovor s novináři, kterých nebylo málo. I kvůli tomu, že každý chtěl vědět, jestli naskočí už do večerního duelu proti Velké Británii.

Martin Nečas se na šampionát těší

Na fanoušky udělal Martin Nečas dojem už jen tím, že jej neodradila od startu na šampionátu končící smlouva, ale ani menší zdravotní problémy. Jaké? To si nechal pro sebe. Chtěl přijet za každou cenu. Chce hned hrát.

„Je to sen každého českého hráče, srdeční záležitost. Jako hráč samozřejmě chcete vyhrát Stanley Cup, ale jakmile jsme vypadli, moje myšlenky se okamžitě přehodily na Prahu. Jsem rád, že se mi podařilo přijet co nejdřív,“ nechal se slyšet produktivní útočník.

„Jsem připravený. Ještě se domluvíme s trenéry, ale nepřijel jsem odpočívat. Bude nejlepší do toho skočit hned. Pozici ještě úplně nevím. Uvidíme večer,“ dodal

„Sledoval jsem každý zápas. Až na poslední, kdy to nebylo moc kdy stihnout. Fanoušci kluky hnali dopředu, měl jsem z toho husí kůži,“ uzavřel téma Martin Nečas, který naskočí s číslem 98, což značí příjezd Davida Pastrňáka.

Zdroj: Český hokej

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.