Spojte se s námi


Hokej

Nechutné, vyjádřil se GM Chicaga k incidentu, že by měl Perry poměr s mámou Connora Bedarda

V NHL je zase živo i mimo led. A zase v tom mají prsty Blackhawks. Poté, co Chicago vyřadilo z týmu zkušeného útočníka Coreyho Perryho, začala se v mediálním prostoru šířit zpráva, že je za vším milostný poměr Perryho s matkou generačního talentu Connora Bedarda.

Publikováno

dne

V NHL je zase živo i mimo led. A zase v tom mají prsty Blackhawks. Poté, co Chicago vyřadilo z týmu zkušeného útočníka Coreyho Perryho, začala se v mediálním prostoru šířit zpráva, že je za vším milostný poměr Perryho s matkou generačního talentu Connora Bedarda. Nikdo zatím šokující zprávu nepotvrdil, včetně generálního manažera Blackhawks.

A upřímně, nejspíš ani nepotvrdí. Jisté je jen to, že Corey Perry je z týmu skutečně pryč a že už se do organizace Original six nevrátí. Chicago potvrdilo, že pracuje na rozvázání smlouvy.

V oficiálním vyjádření koluje především výraz „nepřijatelné chování“, ale nic víc Blackhawks neprozradili: „Chicago Blackhawks zjistilo, že Corey Perry se dopustil chování, které je nepřijatelné a porušuje jak podmínky jeho standardní hráčské smlouvy, tak interní zásady Blackhawks, jejichž cílem je podporovat profesionální a bezpečné pracovní prostředí,” stojí v oficiálním prohlášení slavného hokejového klubu.

Oficiální vyjádření zahrnuje dodatek, že byl Corey Perry bezpodmínečně vyřazen. V případě, že se hráč vzdá svých práv, má organizace v úmyslu s okamžitou platností ukončit jeho smlouvu.

Bulvární spekulace nebo utajená pravda?

Poté, co se Perry dostal mimo soupisku Blackhawks, začaly se internetem šířit spekulace, že měl zkušený útočník sexuální poměr s matkou Connora Bedarda, jenž přišel v létě do týmu jako velká generační hvězda. 

Bedard byl jedničkou posledního draftu, odborníky je přiřazován k hráčům jako Sidney Crosby nebo Connor McDavid. V osmnácti letech už patří mezi základní pilíře sestavy Chicaga Blackhawks.

Na pozdější tiskové konferenci seděl před novináři generální manažer Kyle Davidson, který odpovídal za palčivé otázky zvědavých novinářů. Davidson mimo jiné řekl, že se jednalo o „pracovní záležitost“. Spekulaci, že by měla situace například kriminální aspekt, odmítl.

Stejně jako další různé spekulace. Davidson několikrát řekl, že nemůže prozradit podrobnosti týmového vyšetřování. Kolem milostného poměru Perryho s matkou Bedarda se pochopitelně našlapuje velmi opatrně, avšak Davidson moc dobře ví, že tuhle otázku mají momentálně v hlavách všichni.

Z mentora padouch

Záležitost se netýká žádného hráče ani jeho rodiny a cokoli, co naznačuje opak, nebo kdokoli, kdo naznačuje opak, je šíleně nepřesné a upřímně řečeno, je to nechutné. Byla to těžká situace. Chápu, že chcete odpovědi,” odpověděl Davidson na šířené spekulace.

Je jasné, že po minulosti, kdy bylo Chicago zahrnuto do jiných sexuálních skandálů, bude organizace našlapovat ve svých vyjádřeních opatrně, ať už za koncem Perryho stojí cokoliv. Jediné, co Davison prozradil bylo, že se o celém incidentu dozvěděl v Columbusu.

Corey Perry přišel do Blackhawks před touto sezonou. Jako zkušený mazák měl právě Bedardovi pomoct s jeho prvními krůčky v nejslavnější lize světa. V dresu Chicaga stihl odehrát 16 zápasů ve kterých zaznamenal 9 bodů za 4 góly a 5 asistencí.

Zdroj: Chicago Blackhawks 

Reklama

Oblíbené