Spojte se s námi


Bojové sporty

Na UFC 285 se odehrál zápas mimo žebříčky organizace. Co s ním má společného hvězdný Conor McGregor?

Galavečer UFC 285 přinesl krom skvělých zápasů také natáčení remaku Road House. Diváci v hale tak mohli vidět záběry ještě před premiérou filmu.

Publikováno

dne

Galavečer UFC 285 přinesl krom skvělých zápasů také natáčení remaku Road House. Diváci v hale tak mohli vidět záběry ještě před premiérou filmu.

Na UFC 285 viděli fanoušci natáčení remaku Road House

Na proběhnuvším turnaji UFC 285 viděli fanoušci řádnou porci zápasů. Asi nejzajímavějším byl návrat žijící legendy Jona Jonese, který se úspěšně vrátil po tříletém bojovém půstu rovnou do titulového zápasu o pás šampiona těžké váhy.

Na galavečeru se ale odehrál zápas, který byl mimo veškeré žebříčky organizace. Diváci přítomní v T-Mobile Aréně v Las Vegas tak mohli vidět záběry, na které čekají filmoví fanoušci po celém světě.

Na zmíněném turnaji totiž proběhlo natáčení remaku filmu Road House. V původním snímku se Patrick Swayze ukázal v roli vyhazovače, který se stará o pořádek divokého nočního klubu i celého města.

Vedlejší roli dostala hvězda UFC Conor McGregor

Kultovní film z roku 1989 dostane v tomto roce nový kabát a natáčení jsou již v plném proudu. Ve filmu Douga Limana se objeví mimo jiné ve vedlejší roli i hvězda UFC Conor McGregor, který v současnosti pracuje na svém návratu do klece.

Právě irská megastar se objevila na vážení před turnajem UFC 285, kde vyběhl s mikrofonem v ruce na pódium a udělal opět pořádný rozruch. „Kdo je připraven na zítřejší večer? Všichni v této aréně budete součástí mého filmu,“ křičel do burácejícího davu.

Připravil tak filmu půdu pro dnešní natáčení přímo z turnaje UFC 285. Tvůrci filmu využili divácké kulisy, která čekala na výsledky dalšího číslovaného turnaje.

V hlavní roli se objeví Jake Gyllenhaal

V hlavní roli remaku se objeví Jake Gyllenhaal, který bude hrát roli bývalého bojovníka UFC, jenž přijme práci vyhazovače. Gyllenhaal se představil jak na včerejším vážení po boku Dany Whitea, tak na dnešním turnaji, kde jej vyvolával Bruce Buffer.

Bojová scéna Gyllenhaala, který se představil v zápase s bývalým bojovníkem UFC Jay Hieronem, pak ukázala, že se mají diváci filmu na co těšit. Knockout naskočeným kolenem po vzoru Jorge Masvidala obletěl svět sociálních sítí.

Remake se údajně natáčí v Dominikánské republice a po dokončení bude streamován na platformě Amazon Prime. UFC tak poté, co pronajalo svůj turnaj zakladateli Facebooku Marku Zuckerbergovi, opět ukázalo své obchodní dovednosti.

Zdroje: BjPenn, Twitter – BT Sports, MMA Junkie, Citizen Free Press, UFC 285

Reklama

Oblíbené