Reklama

Motor vábí hvězdného gólmana, přestupové šachy pokračují. Co Milan Gulaš a kdo za něho do Plzně?

Už nedávno jsme vás informovali o různých přestupových spekulacích. Uběhlo jen pár dní a na seznamu možných přesunů se objevují další velmi zajímavá jména. Tím nejvýraznějším je v současnosti možný přesun Dominika Hrachoviny z finské Tappere Tampere do Českých Budějovic.

Zdroj: Petr Tibl, Madeta Motor České Budějovice

Toto jméno do pranice vykřikl server iSport. A navíc docela přesvědčivě. Údajně se jedná skutečně o ověřenou interní informaci, což možná na první pohled mnohé překvapí.

Vlastně, jak se to vezme, protože možné indicie by k tomuto velkému přestupu rozhodně vedly. Reprezentační brankář Dominik Hrachovina už na Švédských hrách přiznal, že se vztahy ve finském klubu vydaly špatnou cestou.

Ze spokojeného angažmá se tak zdá, že jde už jen o povinnost dokončit sezónu. Případná délka smlouvy v Tappaře prý není zásadní.

Když se podíváme na výroky a spekulace z budějovického Motoru v posledních týdnech, nedá se snad už ani považovat za tajemství, že se letošní extraligový nováček po elitním brankáři poohlíží.

Nejčastěji bylo skloňováno jméno Dominika Frodla z Plzně, jenž si už v kabině Indiánů definitivně sbalil kufry. Podle neoficiálních informací by měl tento talentovaný brankář zamířit nakonec do Pardubic, kde na něj jistě čeká lukrativní smlouva.

Před touto sezónou vsadilo vedení Motoru na slovenského Marka Čiliaka, který v minulosti vychytal titul Kometě. Jenomže po letošní zkušenosti se už v tradičním klubu za tento tah po ramenou neplácají.

Marek Čiliak sice má v klubu stále platný kontrakt ještě na dvě sezony, ale stabilní a očekávanou formu v brankovišti neukázal. V rozhovoru pro RN Hockey navíc generální manažer Motoru Stanislav Bednařík podotkl, že stavbu týmu na další ročník by měl mít pod palcem nový trenérský štáb v čele s Jaroslavem Modrým.

MILAN GULAŠ STÁLE OTAZNÍKEM

Motor se snaží posílit na všech postech. Už dlouhé týdny se mluví o přesunu Milana Gulaše do rodných Budějovic. Už po překvapivém vyřazení Plzně s Olomoucí v předkole ve třech zápasech přinesl deník Sport informaci, že v cestě téměř jistému přestupu může zabránit odstupné.

Jelikož je Milan Gulaš stále oficiálně vedený pod smlouvou Plzně, jednalo by se asi o 2,5 milionů korun. Ostatně to je asi pravděpodobně momentálně to, co se mezi oběma stranami řeší. Manažer Motoru pro RN Hockey pouze potvrdil to, že ta jednání probíhají.

Tak či tak je odchod z Plzně údajně hotovou záležitostí. Proto musí Indiáni zareagovat, protože nahradit takovýto přísun kanadských bodů je snad nemožný úkol.

Nejvíce deník Sport mluví o Michalu Bulířovi, jenž v současné době bojuje s Libercem o extraligové finále. Jeho angažmá by mělo tímto Play-off u Bílých Tygrů skončit. Proto by tento přesun v celé té šachové partii skutečně dával smysl.

Zdroj: iSport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené