Reklama

Lidská zrůdnost nezná mezí! Pětiměsíčnímu synovi kapitána Watfordu lidé přejí koronavirus

Kapitán Watfordu Troy Deeney byl poněkud skeptický k restartu Premier League. Respektive se k němu stavěl spíše negativně. Nechtěl totiž ohrozit svého pětiměsíčního syna, který navíc měl dýchací potíže. Když svůj postoj veřejně publikoval, nesetkal se zrovna s pochopením. Naopak se opět naplno projevila lidská zrůdnost.

Zdroj: watfordfc.com

Když bylo rozhodnuto o návratu anglických týmů k tréninku, tak mezi hráči Watfordu chyběl kapitán Troy Deeney. Má totiž teprve pětiměsíčního syna, který navíc měl dýchací potíže, a nechtěl nijak ohrozit jeho zdraví.

Také se nechal slyšet, že již přišel o mnoho blízkých a nechce zažít další ztrátu, navíc takto tragickou. Stejně tak prohlásil, že dle analytických údajů koronavirus působí hůře na lidi tmavé pleti a také na lidi smíšených ras.

Jenže s pochopením veřejnosti se úplně nesetkal a lidská zrůdnost se opět projevila v celé své kráse. „Na sociálních sítí jsem viděl mnoho komentářů, kde lidé psali, že přejí mému synovi, aby dostal koronavirus. Bylo to pro mě těžké. A kdybych na to reagoval, chlubili by se, že mě dostali. Dělají to pořád,“ prozradil Deeney pro CNN Sport.

„V době, kdy je vše o dušením zdraví, každý říká, že se máme svěřovat a mluvit. Ale když jsem to udělal já nebo Danny Rose, hned jsme byli uzemněni a uráženi,“ dodal nejlepší střelec v historii Watfordu a druhý hráč s nejvyšším počtem startů v klubu.

Od příštího týdne by se ale již měl zapojit do tréninkového dění. K tomuto rozhodnutí došel po rozhovoru se zástupcem hlavního klubového lékaře, s nímž celou situaci konzultoval a domluvil se s ním na nejvyšší možné péči, aby byl v maximálním bezpečí on i jeho rodina.

Použité zdroje: BBC, CNN Sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?