Spojte se s námi

Reprezentace

Kde je pravda? Český tým se utká s Argentinou, píší Jihoameričani. FAČR informaci dementuje

Zveřejněno

dne

České fotbalisty čeká konfrontace s opravdu hvězdným soupeřem. 26. března sehrají svěřenci Jaroslava Šilhavého přátelské utkání s Argentinou. Zápas s jihoamerickým soupeřem se odehraje v německých Drážďanech. Informaci potvrdil argentinský fotbalový svaz. FAČR ji naopak dementuje.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

„Ještě to není hotové,“ informoval pro isport.blesk.cz předseda FAČR Martin Malík. „Stále zůstává ve hře i Brazílie, se kterou jsme začali jednat jako s první.“ Podobně se pro sport.cz vyjádřil i tiskový mluvčí FAČR Michal Jurman.

„Stále probíhají jednání se všemi možnými soupeři, kteří připadají v úvahu pro zápas v termínu 26. března, mezi které patří například právě zmíněná Argentina, ale i již předem avizovaná Brazílie a další státy. Finální rozhodnutí a dohodu obou stran v tomto směru očekáváme na začátku následujícího pracovního týdne.“

Jisté je, že se utkání neodehraje v České republice, ale v Drážďanech. „Argentina nechce hrát na stadionu s kapacitou pod třicet tisíc diváků. Proto jsme souhlasili s tím, že se zápas odehraje v zahraničí. Zkoušeli jsme Vídeň, tam to nevyšlo, a tak volba padla na Drážďany,“ vysvětlil Malík.

Je otázkou, zda Argentina do Německa přiveze nejsilnější výběr. Jihoamerická kvalifikace COMMEBOL začíná až v červnu.

Jisté naopak je, že český tým čeká pořádná prověrka. Ať už s Brazílií nebo s Argentinou. A to ještě o čtyři dny dříve nastoupí Dočkal a spol. ve Wembley do kvalifikačního duelu o ME 2020 proti domácí Anglii.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama