Spojte se s námi


Hokej

Komplikace pro národní tým! Do zápasu s USA zřejmě nenaskočí Flek. Hráči jsou připraveni, varianty jsou, ujišťuje Kalous

Český národní tým čeká ve čtvrtek večer veledůležité čtvrtfinálové klání proti Spojeným státům. Pravděpodobně do něj však nezasáhne člen čtvrté útočné formace Jakub Flek, který bohužel onemocněl. Kdo jej nahradí zatím není jasné.

Publikováno

dne

Český národní tým čeká ve čtvrtek večer veledůležité čtvrtfinálové klání proti Spojeným státům. Pravděpodobně do něj však nezasáhne člen čtvrté útočné formace Jakub Flek, který bohužel onemocněl. Kdo jej nahradí zatím není jasné.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česká hokejová reprezentace zveřejnila před čtvrtfinálovým soubojem se Spojenými státy špatnou zprávu. Do nadcházejícího střetnutí s USA totiž velmi pravděpodobně nezasáhne Jakub Flek, jenž bohužel v noci onemocněl.

„Bohužel Kuba Flek onemocněl dneska v noci, moc toho nenaspal, měl teploty, měl horečky, takže s velkou pravděpodobností nenastoupí. Bylo to teď těsně před tréninkem, kdy jsme se to dozvěděli, takže změny musíme udělat, a ještě se o tom pobavíme,“ řekl po rozbruslení asistent trenéra Jiří Kalous v oficiálním prohlášení.

Jednatřicetiletý forvard byl proti Kanadě členem čtvrté útočné formace společně s centrem Davidem Tomášek (Färjestad) a Ondřejem Beránkem (Karlovy Vary).

Kdo ovšem naskočí místo něj zatím není jasné. Asistent trenéra Kalous v tom ale zase nějaký vskutku zásadní probléme nevidí.

„Varianty tam jsou vždycky, pobavíme se o tom. Máme všechny hráče připravené do zápasu, takže věřím, že si s tím poradíme,“ uvedl Kalous.

Flek nenastoupí, bostonská dvojice má zůstat spolu

Co se pak týče dalších formací, hvězdné posily z Bostonu mají zůstat spolu. Tentokrát k nim ale zřejmě nenaskočí Roman Červenka.

Podle předchozích spekulací čeká přesun do první lajny Ondřeje Paláta. „Duo zůstane spolu, ale je možné, že tam dáme jiné křídlo,“ pravil Kalous.

Zdroj: Český hokej, MS v hokeji 2024

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.