Spojte se s námi


Bojové sporty

Senzace: Joker Ilić ukázal svou extratřídu! Podívejte se, jak za pouhých 20 vteřin ukončil ruskou MMA legendu

Aleksandar Ilić šokoval celé Rusko a umlčel všechny pochybovače! Po pouhých 20 vteřinách vyřídil legendárního ruského zápasníka Alexandera Shlemenka. Podívejte se na jeho parádní „výkon“.

Publikováno

dne

Aleksandar Ilić šokoval celé Rusko a umlčel všechny pochybovače! Po pouhých 20 vteřinách vyřídil legendárního ruského zápasníka Alexandera Shlemenka. Podívejte se na jeho parádní „výkon“.

Když největší domácí MMA organizace Oktagon oznámila titulovou bitvu o šampiona polotěžké váhy mezi Karlosem Vémolou a Aleksandarem Ilićem, zvedla se vlna pohrdání nad kvalitou srbského borce.

Situaci pak jen podtrhl fakt, že „Joker“ na pražské Štvanici nevydržel s českým Terminátorem ani jedno kolo. Po pár výměnách totiž Vémola hodil svého soupeře o zem a po tvrdých úderech donutil svého srbského soka odklepat.

Ilić poté oznámil na svém Instagramu zajímavou novinku, že nastoupí v ruské MMA organizaci RCC v bitvě s ruskou legendou tohoto sportu. 38letý Alexander Shlemenko měl totiž před zápasem na kontě neuvěřitelných 74 zápasů, z nichž v 61 případech zvítězil.

Ruský bývalý šampion Bellatoru měl původně zápasit s Magomedem Ismailovem, ten ale kvůli svému zdravotnímu stavu nemohl do zápasu nastoupit. Na short notice tak přistoupil Srb Ilić, který podepsal s ruskou organizací smlouvu na jeden zápas.

Už staredown na mrakodrapu ukazoval, že určitě uvidíme velkolepou podívanou a samotný zápas předčil veškerá očekávání. Kdo ale čekal vyrovnanou bitvu plnou výměn, ten musel být zklamán.

Srbský zápasník totiž v hlavním zápase večera nenechal nikoho na pochybách, že je prvotřídním bojovníkem. Trvalo mu totiž pouhých 20 vteřin, aby ukončil současnou světovou jednatřicítku střední váhy.

Po úvodním zahřívání totiž vyslal na soupeřovu hlavu, která už zažila mnohé krvavé války, neuvěřitelné koleno, které se stalo highlightem večera. Pár úderů na zemi už pak bylo zbytečných, protože legendární Shlemenko nevěděl, kde mu hlava stojí.

Uvidíme nyní, jak se bude vyvíjet kariéra srbského zápasníka. S Oktagonem má smlouvu na tři zápasy, ale ruská organizace určitě bude chtít ulovit Iliće i na další zápasy.

Zdroje: Twitter, Instagram, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.