Spojte se s námi


Bojové sporty

David Kozma po knokautu v Edenu prolomil mlčení: Dám si oraz a budu přemýšlet, co bude dál

Dal si devítiměsíční pauzu. Tělo konečně mělo oddech po dlouhém období, kdy David Kozma absolvoval jeden těžký zápas v rychlém sledu za druhým. Jenomže na návrat si nevybral vůbec snadného soupeře, což se bohužel potvrdilo. Bývalý šampion padl v prvním kole. V pondělí prolomil mlčení.

Publikováno

dne

Dal si devítiměsíční pauzu. Tělo konečně mělo oddech po dlouhém období, kdy David Kozma absolvoval jeden těžký zápas v rychlém sledu za druhým. Jenomže na návrat si nevybral vůbec snadného soupeře, což se bohužel potvrdilo. Bývalý šampion padl v prvním kole. V pondělí prolomil mlčení.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

OKTAGON 58 nabídl v sobotu 8. června v pražském Edenu skvělé a krásné zápasy, velkolepou show a tvrdá ukončení. To poslední se bohužel nevyhnulo jednomu z nejoblíbenějších bojovníků a legendě domácí scény.

David Kozma bohužel nevyzrál na Iona Surdu, který doručil v prvním kole knokaut. Nepomohlo mu tedy ani to, že měl netradičně devět měsíců dlouhou pauzu, během níž si dal odpočinek také od tvrdých tréninků, aby se jeho tělo dalo po těžkých bitvách dohromady.

Růžový panter bojoval s moldavským Draculou o titulový zápas. Ostatně se jedná o muže, který byl šampionem nejdéle v historii organizace, navíc drží rekord v počtu obhajob. Že mu nevyšel Tipsport Gamechanger? To nic moc neznamenalo.

Kozma bojoval se skutečnou špičkou své divize a téměř nikdo není neporazitelný. Prohry s Kaikem Britem či Bojanem Veličkovičem nejsou ostudou. Ani Surdu není žádný nazdárek. Naopak. Má rychlé a tvrdé ruce, o čemž se už přesvědčil například Veličkovič.

Nyní bohužel i Kozma. Surdu se tak o titul utká s Amiranem Gogoladzem, jenž v titulové mini-pyramidě porazil na body na split decision Leandra Silvu. Co ale bude s Davidem? Na internetu se našlo mnoho spekulantů, kteří jej posílali do důchodu, mluvili o tom, že už jeho brada zkrátka nemá šanci dát se po všech těch bitvách dohromady. O své budoucnosti se však již rozhodl.

David Kozma prolomil mlčení

Mnoho těžších soupeřů si pro svůj návrat David Kozma vybrat nemohl. „Prohrál jsem v prvním kole na KO. Je to moje druhé KO v životě. První jsem dostal někdy 8 let zpět ještě na Heroes Gate. Tohle bylo druhé, takže je to takové zvláštní,“ započal své vyjádření na Instagramu bývalý šampion.

„V tu chvíli jsem absolutně nevěděl, co se stalo. Až pak jsem viděl na videu, že mě vypla jen taková blbá přední časovaná rána. Takový je prostě sport. Nejvíce mě mrzí to, že jsem nedokázal prodat to, co jsem měl natrénováno. Udělal jsem opravdu dobrou formu. Vypla mě pak jedna taková blbá tečka, což mě mrzí nejvíce. Kdyby to byla nějaká válka, ve které bych ukázal, že jsem trochu horší a prohrál jsem, tak mě to mrzí méně, než tohle, když jsem nebyl schopen dokázat, co jsem natrénoval,“ říká Růžový panter.

„V tomhle ohledu je náš sport trochu nefér. Vybral jsem si to, tak to mám. Teď budu přemýšlet, co bude dál. Přes prázdniny si dám pár týdnů oraz, pojedeme s rodinou na dovolenou a pak naskočím do tréninku. Zápas bych chtěl někdy až na konci roku třeba. Zatím jsem nad tím nepřemýšlel podrobně, ale letos bych chtěl znovu zápasit,“ dodal.

David Kozma na závěr poděkoval všem fanouškům, kteří za ním stojí. Stejně tak vyjádřil vděk všem sponzorům, svým trenérům, týmu i rodině. „Věřím, že ještě budu vyhrávat zápasy. Tohle není můj konec,“ vzkazuje odhodlaně.

Zdroj: David Kozma, Instagram, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.