Spojte se s námi


Bojové sporty

David Kozma opět padl. Ion Surdu jej tvrdě ukončil v prvním kole a porve se o titul. Podívejte se na krásné KO

David Kozma se v sobotu 8. června vrátil po devítiměsíční pauze do klece. Představil se na galavečeru OKTAGON 58 v pražském Edenu, kde se v rámci titulové mini-pyramidy utkal s Ionem Surdu. Jak zápas probíhal?

Publikováno

dne

David Kozma se v sobotu 8. června vrátil po devítiměsíční pauze do klece. Představil se na galavečeru OKTAGON 58 v pražském Edenu, kde se v rámci titulové mini-pyramidy utkal s Ionem Surdu. Jak zápas probíhal?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Bývalý šampion, historicky nejdéle úřadující držitel titulu v rámci organizace, muž s největším počtem titulových obhajob, jeden z nejoblíbenějších bojovníků v Oktagonu. To vše je David Kozma, který však prožil těžký konec roku 2022 a ještě těžší rok 2023.

Během čtyř zápasů utrpěl dvě porážky na KO/TKO. Zejména duel s Kaikem Britem z prosince 2022 si vybral svou daň na dlouho dopředu. Když pak naskočil Růžový panter do Tipsport Gamechangeru, nebyl v nejlepší formě.

Lukasze Siwiece porazil na body jen tak tak. Posléze si sice díky dobrému souboji styl na styl poradil s Alexem Lohorém, jenomže pak narazil na Bojana Veličkoviče, vítěze celé milionové pyramidy.

Od té doby nebojoval. Do klece se znovu postavil 8. června 2024 právě v pražském Edenu. Když nastupoval, už věděl, že pokud vyhraje, bude jeho dalším soupeřem Amiran Gogoladze, jenž si na body na split decision poradil s Leandrem Silvou.

v cestě za titulovou šancí mu stál Ion Surdu, jeden z největších oblíbenců fanoušků ze zahraničí, který má navíc atraktivní styl. Tušilo se, že Kozma má šanci, když bude Moldavana házet na zem. Jenomže s tím určitě Dracula počítal.

David Kozma bohužel padl

David Kozma naskakoval do zápasu jako mírný favorit. Už po minutě se zápas přenesl na zem, kde měl být bývalý šampion navrch. Byl v horní pozici, dlouho ji ale neudržel. Ostatně pozice to nebyla ideální.

Surdu se tedy dokázal postavit a jakmile se zápas dostal zpět na nohy, bylo otázkou, co bude dál. Kozma se snažil držet Draculu na pletivu a dostat jej na zem, to se mu však nepodařilo. A netrvalo dlouho a bylo po zápase.

Moldavan ukázal, jak smrtící údery má. David Kozma si totiž na jeden z jeho úderů doslova naběhl a stačilo to k tomu, aby byl ukončen. Stalo se tak v čase 2:27.

Zdroj: Oktagon MMA, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.