Spojte se s námi


Bojové sporty

Conor McGregor se oficiálně vrací na scénu. UFC po historickém a jubilejním galavečeru oznámilo další obří bitvy i s jejich termíny

Máme za sebou UFC 300, jubilejní galavečer, který nabídl mnoho fenomenálních bitev. Největší MMA organizace planety ovšem tahá další esa z rukávu. Dana White oznámil, že se oficiálně vrací Conor McGregor, konečně víme kdy. To ale není jediná mega bitva, kterou představil.

Publikováno

dne

Máme za sebou UFC 300, jubilejní galavečer, který nabídl mnoho fenomenálních bitev. Největší MMA organizace planety ovšem tahá další esa z rukávu. Dana White oznámil, že se oficiálně vrací Conor McGregor, konečně víme kdy. To ale není jediná mega bitva, kterou představil.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ještě ani nedozněly dozvuky z největšího galavečera minimálně tohoto roku, tak UFC představuje další trumfy. V České republice je největším tématem Jiří Procházka, který si poradil s Aleksandarem Rakicem, nicméně největší organizace planety prozradila velké věci.

Jedním z témat je potenciální odveta Procházky s Alexem Pereirou, jenž ukončil Jamahala Hilla. Ostatně o ní už promluvil sám Brazilec. Fanoušci na světě ovšem slaví, že se uskuteční i jiné mega bitvy. Ty jsou již potvrzeny oficiálně.

Šéf organizace Dana White po galavečeru UFC 300 přišel s představením duelu Conor McGregor vs Michael Chandler, o níž se mluví už dlouhou dobu. Dokonce se řešilo, že to bude jeden z taháků právě proběhlého turnaje, jenže se tak nestalo.

Kdy se tedy Ir do akce vrátí? Brzy, byť už mnozí ani nedoufali, že se toho dočkají. McGregor se po vážném zranění představí v kleci již na galavečeru UFC 303, který se uskuteční 30. června 2024 v Las Vegas.

Nejen McGregor, do akce půjdou i jiné hvězdy

Aby toho nebylo málo, tak fanoušky nenadchl jen navrátilec Conor McGregor. Dana White totiž potvrdil, že Dustin Poirier dostane šanci zlomit prokletí v titulových zápasech a po vítězství nad Benoitem Saint-Denisem vyzve šampiona Islama Makhacheva.

O titul lehké váhy se Makhachev s Poirierem porvou na UFC 302. Turnaj proběhne 2. června tohoto roku v Newarku. Do akce v Newarku půjde i Sean Strickland, kterého čeká první bitva od ztráty titulu. Vyzve jej Paulo Costa, jenž nedávno nestačil na Roberta Whittakera.

Už 5. května nás přitom čeká další číslovaný galavečer UFC 301, hostí jej brazilské Rio de Janeiro.

Zdroj: UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.