Spojte se s námi


Bojové sporty

Absolutní zvíře a šílenec! Jiří Procházka ukončením Rakice nadchnul veřejnost, chválí jej Novotný, rival Blachowicz i experti. Jaké jsou reakce?

Jiří Procházka je zpět a svět bojových sportů znovu žasne, co moravský samuraj dokáže. Jak na výhru rodáka z jižní Moravy nad Aleksandarem Rakicem reaguje veřejnost?

Publikováno

dne

Jiří Procházka je zpět a svět bojových sportů znovu žasne, co moravský samuraj dokáže. Jak na výhru rodáka z jižní Moravy nad Aleksandarem Rakicem reaguje veřejnost?

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jiří Procházka se na UFC 300 bojoval s Aleksandarem Rakicem a fanoušci se těšili, co předvede tentokrát. V poslední bitvě s Alexem Pereirou totiž prohrál, nicméně příprava nebyla úplně ideální a nyní to bylo jiné.

Tým okolo bývalého šampiona UFC a Rizinu spolu s bojovníkem tvrdili, že tato příprava byla ta nejlepší. Rakic si navíc říkal o potíže, často o moravském samuraji mluvil, snažil se mu dostat do hlavy, což mohlo BJP motivovat.

Rakouský bojovník se srbskými kořeny ovšem nebyl snadným soustem. To se také potvrdilo v prvním kole zápasu, které si skvěle nabodoval. Zaměřil se zejména na rozkopávání soupeřových nohou, měl i více úderů.

Jenže druhé kolo bylo v režii moravského samuraje. Jiří Procházka v něm rozpoutal bouři, začal tvrdě trefovat a jako kdyby konečně vypustil energii, kterou v prvním kole držel v sobě. Došel si tak pro další ukončení a důležitou výhru.

Další zápas, který BJP podstoupí, by mohl být titulový. Ostatně si rodák z Hostěradic po výhře o titulovou šanci řekl. Navíc nadchnul veřejnost.

Jiří Procházka? Absolutní zvíře, žasne veřejnost

Jiří Procházka je od vstupu do UFC oblíbeným bojovníkem a nyní prokázal, proč tomu tak je. Dává fanouškům, co chtějí. Po výhře nad Rakicem se tedy vyrojilo mnoho reakcí, snad všechny byly pozitivní. Alespoň ze strany těch, co další infarktové momenty přežily.

„Jiří Procházka zůstává inovátorem násilí v UFC. Kašle na obranu, prostě jen prochází ohněm a spálil Rakice zaživa. Senzační výkon,“ komentoval zápas renomovaný novinář Damon Martin.

„Je to absolutní zvíře,“ píše na sociální sítě stránka Spinnin Backfist, kterou na Twitteru sleduje více než 200 tisíc lidí. „Velký muž je zpět. Nikdy nezpochybňujte srdce a duši tohoto muže,“ píše pro změnu světoznámý žurnalista Ariel Helwani.

Zápas sledoval i bývalý šampion a rival moravského samuraje Jan Blachowicz: „Nemůžeš zůstat stát a měřit se se Samurajem. Gratuluju, Jiří.“

Zdroj: UFC, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.