Spojte se s námi


Bojové sporty

Známé tváře bojového světa reagují na řádění Mike Tysona v letadle. Dana White brutálně trollí podobné provokatéry!

Mike Tyson byl zase jednou aktérem pozdvižení ve společnosti, když dal výchovnou lekci prostřednictvím svých pěstí provokujícímu pasažérovi v letadle. Akce samozřejmě nezůstala bez reakce ve světě bojových umění.

Publikováno

dne

Mike Tyson byl zase jednou aktérem pozdvižení ve společnosti, když dal výchovnou lekci prostřednictvím svých pěstí provokujícímu pasažérovi v letadle. Akce samozřejmě nezůstala bez reakce ve světě bojových umění, přičemž zejména prezident UFC Dana White sdílel opravdu povedené video.

Mike Tyson seřezal provokujícího pasažéra přímo v letadle

Nedávno jsme vás informovali, že neznámý muž „píchl do vosího hnízda“, když se během letu s legendou boxu Mikem Tysonem choval velmi neuctivě a nevybíravým způsobem provokoval nejděsivějšího muže planety.

Po tom, co dokonce hodil po Tysonovi láhev s vodou, to bývalý šampion těžké váhy neustál a ukázal opilému muži, s kým že má tu čest. Několika údery mu pocuchal obličej a byl klid. Naštěstí dle policejní zprávy neznámý provokatér nechtěl situaci při následném výslechu více rozmazávat a nepodal na bývalého boxera trestní oznámení.

Známé tváře bojového světa vyjádřily své reakce k incidentu

Zpráva se samozřejmě roznesla prostřednictvím videonahrávky médii celého světa a hodně lidí z bojové scény se k incidentu vyjádřilo ve svých reakcí na sociálních sítích. Níže je uveden výběr těch nejzábavnějších reakcí.

Joe Rogan, charismatický komentátor na galavečerech UFC, označil provokujícího muže za blázna. „Ten chlap byl blázen, otravoval jednoho z nejhorších šílenců, kteří kdy chodili po povrchu Země,“ řekl Rogan v nedávné epizodě svého podcastu. „Je to tak hloupé, není to ani kopání do úlu, je to spíše naražení hlavou do úlu plného vos,“ dodal.

K incidentu se vyjádřili i mnozí UFC zápasníci. Jedním z nich je například těžká váha Ben Rothwell, který si postěžoval na současnou společnost a fakt, že je málo takových lidí, jakými jsou právě Mike Tyson. „Svět potřebuje více Mike Tysonů,“ sdílel svůj stručný názor na věc na svém Twitteru.

Brazilský zápasník lehké váhy UFC Thiago Moisés vidí problém v dnešní době a v tom, že si lidi myslí, že jim projde téměř vše. „Problémem dnešní doby je to, že si většina lidí myslí, že mohou udělat téměř vše, aniž by dostali ránu,“ posteskl si Moisés.

Legendární těžká váha Josh Barnett si myslí, že z toho ještě vyvázl neznámý muž dobře. Dle jeho názoru to mohlo dopadnout daleko hůř. „Jen lehké poplácání za to, že se chováte jak nezdvořilý a otravný č**ák,“ nebral si servítky Barnett. „Tyson mu mohl vážně ublížit, kdyby jen trochu chtěl, dle mého z toho vyvázl ještě dobře,“ varoval před takovým chováním na veřejnosti.

K situaci se vyjádřil i šampion boxu Tyson Fury, který o víkendu obhájil titul WBC mistra světa těžké váhy proti Dillianu Whyteovi. „Jak dlouho chceš pobízet lva klackem,“ ptal se s komickým přirovnáním Fury dle The Sun v pořadu TalkTV s Piersem Morganem. „Měl by Mikeovi zaplatit, teď může říct, že ho udeřila do obličeje legenda,“ vtipkoval šampion. „Sám bych za to zaplatil,“ dodal.

Dana White brutálně trollí případné provokatéry

Asi nejpovedenější reakci si ale sebral pro sebe majitel a promotér největší MMA organizace světa Dana White. Na svém Instagramu sdílel upřímné video, jak by se měli lidé reagovat, když potkají někoho, jako je Mike Tyson.

„Hej hlupáci, rada do života, takhle se máte chovat, abyste přežili, když potkáte Mike Tysona v letadle,“ přidal White popisek k videu. Za svůj povedený příspěvek obdržel asi nejvíce popularity.

Zdroj: MMA Fighting, Twitter, Instagram

Reklama

Bojové sporty

Neruda o Vémolově zápase s Matavaem: Může ho podcenit. Kdyby s ním prohrál, v hale by bylo pořádné ticho

Karlos Vémola má před sebou vskutku náročný rok. Aktuálně má naplánované tři zápasy, přičemž jeho prvním soupeřem bude Al Matavao. V zápase je jasným favoritem, spolumajitel Oktagonu nicméně přiznává, že v případě podcenění může dojít na překvapení.

Publikováno

dne

Karlos Vémola má před sebou vskutku náročný rok. Aktuálně má naplánované tři zápasy, přičemž jeho prvním soupeřem bude Al Matavao. V zápase je jasným favoritem, spolumajitel Oktagonu nicméně přiznává, že v případě podcenění může dojít na překvapení.

Al Matavao, Patrik Kincl, Attila Végh. V takovém pořadí má aktuálně naplánované zápasy Karlos Vémola, přičemž mezi druhý a třetí se může bez potíží ještě jeden vměstnat.

Vše ale záleží na tom, jak své předchozí duely zvládne. Naposledy jsme jej mohli vidět v létě minulého roku, když v prvním kole ukončil Aleksandara Iliče, následně přišly zdravotní komplikace a zápas s Kinclem se musel odsunout.

Nyní se zdá, že je opět v pořádku a dočkáme se jej 15. dubna na turnaji v Liberci. Mnozí věří, že Matavao je lehké sousto, ovšem Végh společně se spolumajitelem Pavolem Nerudou mají odlišný názor.

„Tohle jsme slyšeli už několikrát, že to lidé takhle komentovali a pak to dopadlo přesně naopak. Spíš vycházím z toho, co řekl Attila. Byli jsme spolu na obědě a řekl mi, že je to pro něj brutálně těžký soupeř a že ho klidně může porazit.

A když se o Karlose bojí Attila, tak to jasně hovoří o tom, že Al Matavo je legitimní soupeř. Myslím si to samozřejmě i já. Může ho podcenit, Al Matavao to v sobě má. Hodně lidí se ptá, co se stane, když Karlos prohraje s Patrikem.

Ale je tu také otázka, co by se stalo, kdyby prohrál už s Al Matavaem. To bude teprve velké ticho v hale,“ řekl Neruda Sport.cz. Ticho by to bylo srovnatelné s tím, když v Ostravě s Kaikem Britem padl David Kozma.

Vémola bude muset svou hlavu nastavit tak, aby k žádnému podcenění nedošlo. Poté jej totiž čekají náročnější soupeři, se kterými rozhodně nebude chtít odcházet poražen.

Zdroj: Sport.cz

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Legendární Holly Holm jde o víkendu do akce! Takto již 41letá veteránka zničila před lety hvězdnou Rondu Rousey

Legenda je zpět! Už o víkendu pořádá UFC další turnaj, sice nečíslovaný, jména na něm ale budou velká. Jedním z těch vůbec největších bude již 41letá veteránka Holly Holm. Připomeňte si, jak šokovala svět MMA.

Publikováno

dne

Legenda je zpět! Už o víkendu pořádá UFC další turnaj, sice nečíslovaný, jména na něm ale budou velká. Jedním z těch vůbec největších bude již 41letá veteránka Holly Holm. Připomeňte si, jak šokovala svět MMA.

Zajímavá zpráva pro fanoušky americké legendy. Holly Holm sice má 41 let, nicméně s bojovými sporty končit jen tak nehodlá. A končit nehodlá ani v UFC. Naopak. Podle serveru Sherdog dokonce podepsala nový kontrakt.

V nejlepší organizaci světa by podle smlouvy měla odzápasit dalších šest zápasů. Ten nejbližší se uskuteční už o víkendu, když na nečíslovaném turnaji v San Antoniu vyzve o osm let mladší ruskou bojovnici Yanu Santos.

Holm je bývalou šampionkou bantamové váhy a během své kariéry se nikdy nebála velkých výzev. Naposledy bojovala v květnu minulého roku, když kontroverzně prohrála s Ketlen Vieirou na split-decision.

Celkově se může Američanka pyšnit skóre 14-6, přičemž hned tři prohry má s nemalými legendami. Zmínit lze Amandu Nunes, Valentinu Shevchenko či Mieshu Tate.

O svůj nejslavnější moment se ovšem postarala 14. listopadu 2015. Tehdy se totiž utkala s fenomenální Rondou Rousey, neporaženou hvězdou a bojovnicí, která navždy změnila svět MMA.

Rousey byla velkou oblíbenkyní fanoušků. Stejně jako Holm šla do zápas bez jediné kariérní prohry. U jedné tak musela vítězná série skončit. A k překvapení všech se tak stalo v případě první jmenované.

Holm totiž nedala Rousey jedinou šanci a zničila ji ve dvou kolech. A to brutálně. Šokovala tak svět a postarala se o obrovský šok, respektive senzaci. Pro Rousey to byl předposlední zápas. Následně nestačila ani na Amandu Nunes a pak už v MMA nikdy nebojovala.

Zdroj: UFC, Sherdog

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Edwards po úspěšné obhajobě nechápe titulovou šanci pro Covingtona: Jsem král, cítím, že bych si měl vyzyvatele vybrat

Leon Edwards v neděli po půlnoci potvrdil, že je právoplatným králem welterové váhy UFC. I podruhé totiž dokázal porazit dříve dominantního šampiona Kamaru Usmana a o jeho kvalitách nemůže být dále pochyb. Pochyby ale panují u jména jeho dalšího vyzyvatele. Tím má být Colby Covington a nadšený z toho není ani rodák z Jamajky.

Publikováno

dne

Leon Edwards v neděli po půlnoci potvrdil, že je právoplatným králem welterové váhy UFC. I podruhé totiž dokázal porazit dříve dominantního šampiona Kamaru Usmana a o jeho kvalitách nemůže být dále pochyb. Pochyby ale panují u jména jeho dalšího vyzyvatele. Tím má být Colby Covington a nadšený z toho není ani rodák z Jamajky.

Edwards nezpochybnitelným králem

Welterová váha UFC má nyní pořádný náboj. Pomohl tomu fakt, že je zde nový šampion. Tím je už od srpna minulého roku Leon Edwards, který v pátém kole tvrdým highkickem ukončil Kamaru Usmana a postaral se o šok.

Jenže Usman byl v tom zápase lepší. Hodně se říkalo, že to byla ze strany Edwardse pouhá náhoda. A vzhledem k dlouhodobé dominanci Usmana bylo jisté, že musí dojít k odvetě. Ta se uskutečnila o víkendu v Londýně a rodák z Jamajky zaslouženě vyhrál na body.

O jeho místě na trůnu už nesmí být pochyb a bojovníci, kteří na Usmana nestačili, mají novou šanci. Například Colby Covington, kterého šéf organizace Dana White označil jako dalšího vyzyvatele.

Proč Covington? Nechápe ani šampion

Covington na Usmana nestačil dvakrát, v současné top desítce váhy není nikdo, koho by porazil. Vlastně ani s nikým z top desítky kromě Usmana nebojoval. Naposledy před rokem porazil Jorgeho Masvidala, který je nyní až jedenáctkou divize.

Proto je překvapením, že White ukázal právě na Covingtona, když jsou zde borci, kteří si to bezesporu zaslouží víc. Například Gilbert Burns, který je aktivní, bere obří výzvy a nebojí se ničeho. Navíc jej teď čeká souboj s Masvidalem.

Nebo Khamzat Chimaev, který porazil výše zmíněného Burnse. Ten navíc vyzýval Covingtona, o titulový zápas by určitě měl zájem. Podle Whitea ale už bude bojovat v dalším zápase ve střední váze, nikoliv ve welteru.

Každopádně výběr Covingtona nechápe ani Edwards. „Nechápu, jaký to dává smysl. Nebojoval déle než rok. Jen seděl a ani nebyl zraněný. Nechápu, jak proplul k titulovému zápasu, když tu jsou jiní borci, kteří jsou aktivní, válčili a neseděli na zadku,“ cituje jej MMA Fighting.

„Jak už jsem řekl, teď jsem král. Vše jsem si musel vybojovat. Proto cítím, že bych měl já rozhodnout o tom, kdo bude můj další vyzyvatel,“ dodal šampion.

Zdroj: UFC, MMA Fighting, Sherdog

Pokračovat ve čtení

Tipsport škola sázení

Oblíbené