Spojte se s námi

Reprezentace

Zápas s Anglií se blíží! Vstupenky jdou do prodeje již toto pondělí

Zveřejněno

dne

České reprezentanty čeká v březnu první kvalifikační zápas na EURO 2020, které se bude konat ve dvanácti městech dvanácti různých evropských zemích v polovině roku 2020, jako připomínka 60. výročí mistrovství Evropy ve fotbale. Úvodní duel odehraje reprezentace ve Wembley, kde se střetne s favorizovanou Anglií. Prodej lístků spouští FAČR v pondělí 14. 1. 2019.

Embed from Getty Images

Na Dočkala, Kadeřábka, Daridu a další české reprezentanty čeká nejtěžší možný soupeř hned v úvodním duelu. Anglie, čtvrtý celek šampionátu v Rusku, přivítá naše fotbalisty na slavném londýnském stadionu Wembley 22. března 2019. Už nyní je o jednu z nejatraktivnějších sportovních událostí roku obrovský zájem, a i proto se s prodejem lístků příliš neotálí a první zájemci si mohou samostatné vstupenky pořídit již toto pondělí 14. 1. od 8 hodin na webovém portálu www.vstupenkyfotbal.cz.

Vstupenky budou placeny výhradně přes systém faktur a k dispozici budou následující čtyři kategorie:

  • I. kategorie – 1950,- Kč
  • II. kategorie – 1500,- Kč
  • III. kategorie – 1200,- Kč
  • IV. kategorie – 900,- Kč

Vstupenky na zápas proti světovým hráčům typu Harryho Kanea,
Kylea Walkera či Dele Alliho, jak uvádějí oficiální stránky českého fotbalu, se budou prodávat ve dvou vlnách. Kupující si mohou své lístky nechat zaslat poštou, nebo si je osobně vyzvednout v sídle FAČR. V případě výběru poštovního doručení budou vstupenky zaslány až po uhrazení faktury, a to nejpozději 10 pracovních dní před samotným duelem s Anglií.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama