Spojte se s námi


Hokej

Voráček s Eliášem představili jména, která se představí na Winter Hockey Games! Nechybí vítěz Stanley Cupu, výstroj oblékne i Petr Čech

Jakub Voráček a Patrik Eliáš představili první jména, která se představí na prosincové akci Winter Hockey Games. Nebude chybět vítěz Stanley Cupu nebo někdejší dlouholetý útočník Vancouveru Canucks. Ukážou se rovněž bývalí spoluhráče Voráčka a Eliáše z Philadelphie, respektive New Jersey.

Publikováno

dne

Jakub Voráček a Patrik Eliáš představili první jména, která se představí na prosincové akci Winter Hockey Games. Nebude chybět vítěz Stanley Cupu nebo někdejší dlouholetý útočník Vancouveru Canucks. Ukážou se rovněž bývalí spoluhráče Voráčka a Eliáše z Philadelphie, respektive New Jersey.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Bylo to několikrát odloženo, nyní se však fanoušci konečně mohou těšit na dlouho plánovaný projekt. Akce Winter Hockey Games byla v předchozích letech odložena, především kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím vládním opatřením.

To se však mělo změnit v minulém roce, kdy se veškeré dění přesunulo do Prahy, konkrétně na letenskou pláň. Jenže organizátoři Winter Hockey Games znovu odložili. Letos už to ale konečně klapne, fanoušci se v prosinci skutečně mohou těšit na zápasy pod širým nebem.

Platnost akce už dříve potvrdil ředitel Tipsport Extraligy Martin Loukota. Ten také rovněž dříve avizoval, které týmy se na letošních Winter Hockey Games představí.

Akce se uskuteční od 5. do 8. prosince, přičemž fanoušci uvidí dva extraligové souboje. Proti sobě nastoupí Sparta s Kometou a Plzeň s Českými Budějovicemi. Diváci se dále mohou těšit na zápas českých a světových legend nebo univerzitní duel Česka se Slovenskem.

Nově potvrzeno je každopádně střetnutí celků první ligy. V Praze na Letné se v zápase představí Slavia se Vsetínem. V rámci zápasu českých legend proti těm světovým už Jakub Voráček s Patrikem Eliášem představili první jména pro soupisky obou týmů.

Voráček s Eliášem představili velmi lákává jména!

Podle serveru Hokej.cz potvrdil účast například hvězdný Bobby Holík. Na letošní Winter Hockey Games přijedou také Johnny Oduya (někdejší bek New Jersey, Chicaga nebo Dallasu), či Jason Arnott, který s Eliášem v New Jersey získal Stanley Cup. Zahraje si také Brendan Morrison (někdější dlouholetý forvard Vancouveru).

„Všichni patří mezi legendy NHL a těšíme se, že se nám je povedlo přilákat do Prahy. Petr Čech v hokejové výstroji bude také zcela jistě atraktivní součástí zápasu legend – vždyť čeští fanoušci ho na ledě mnohokrát neviděli,“ uvedl Eliáš.

„Chybět nebudou ani Scott Hartnell a Wayne Simmonds. A to je stále pouze zlomek ze seznamu hráčů, s kterým pracujeme. Další hvězdná jména prozradíme brzy,“ prohlásil Voráček.

Zdroj: Winter Hockey Games, Hokej.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.