Spojte se s námi


Hokej

Video: Travis Konecny se podílel dvěma brankami na vítězství Philadelphie nad Bostonem

Útočník Philadelphie Travis Konecny se podílel dvěma góly na vítězství svého týmu nad nejlepším celkem Východní konference. Flyers tak získali v souboji s Bostonem Bruins veledůležité dva body a udrželi sedmou příčku v konferenci.

Publikováno

dne

Útočník Philadelphie Travis Konecny se podílel dvěma góly na vítězství svého týmu nad nejlepším celkem Východní konference. Flyers tak získali v souboji s Bostonem Bruins veledůležité dva body a udrželi sedmou příčku v konferenci.

Důležité vítězství Philadelphie

Philadelphia nevstupovala do utkání s Bostonem jako favorit, jelikož Bruins nabral skvělou formu a dostal se opět do čela celé NHL. Flyers však zuby nehty hájí sedmou příčku ve Východní konferenci, kdy se na ně mocně dotahují týmy Detroitu a Washingtonu.

Flyers na domácím ledě začali skvěle, vedení se však ujali až na konci druhé třetiny, kdy Konecny proměnil přesilovou hru. Druhou branku v utkání si schoval na čas 55:16, tentokrát při plném počtu hráčů na ledě.

Jednalo se opět o důležitou branku, jelikož podruhé v duelu dostal svůj celek do vedení. Boston však dokázal do konce třetiny zápas srovnat brankou Heinena. Flyers si nicméně již vítězství vzít nenechali a v prodloužení rozhodl o výhře jejich Foerster.

Konecny podruhé v kariéře pokořil hranici 30 branek v sezoně

Pro Konecnyho se jednalo o 30. branku v sezoně, když se přes tuto metu dostal podruhé v řadě i v kariéře. V tomto ročníku má již 61 bodů v 65 odehraných zápasech a může tak směle pomýšlet do konce sezony na to, že si vytvoří maxima v bodech i brankách. Osobní maximum 31 branek z minulé sezony by měl hravě zvládnout.

Nejlepší bodový ročník zažil v sezoně 2019/20, to nasbíral celkem 68 bodů. Chybí mu tedy pouhých 8 bodů na překonání této mety, a to pro nejproduktivnějšího hráče Flyers letošní sezony nemusí být utopie, když dosahuje skoro bodu na zápas.

Každopádně jako lídr týmu má prioritní cíl dostat svůj tým do play off a v tomto duelu byl stěžejní postavou utkání, kdy si dokázala Philadelphie vyšlápnout na nejlepší celek NHL. Pokud se skutečně dostane do vyřazovacích bojů, tak jistě bude patřit mezi týmy, které si jen tak nikdo nepřeje.

Hra Flyers, na rozdíl od mnoha ostatních týmů, nestojí jen na pár hráčích, ale hraje konsolidovaně jako celek. Jen Travis trochu vyčnívá nad ostatními a v příští sezoně se jistě dočká již 700. bodu v barvách Flyers.

Zdroj: NHL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.