Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Sympaťák roku z něj nebude. Wanliss doručil v Oktagonu brutální KO, svět však zaujala jeho neuctivá a sprostá oslava

Nejnenáviděnější bojovník Oktagonu? Bezesporu Shem Rock, nicméně pomalu mu dělá konkurenta jeho krajan Akonne Wanliss, který si nyní svým výkonem, ale i chováním, řekl o celosvětovou pozornost.

Publikováno

dne

Nejnenáviděnější bojovník Oktagonu? Bezesporu Shem Rock, nicméně pomalu mu dělá konkurenta jeho krajan Akonne Wanliss, který si nyní svým výkonem, ale i chováním, řekl o celosvětovou pozornost.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Shem Rock je neoblíbeným bojovníkem téměř od svého prvního zápasu v Oktagonu. Když organizace představila jeho příběh, zdálo se, že může být velkým oblíbencem, jenže svým chováním, kterým se stará o show, si proti sobě značnou část příznivců poštval.

To Akonne Wanliss zprvu působil jako sympaťák, i po prvním duelu mu aplaudovala zaplněná Štvanice. Posléze se ale začal zviditelňovat v nedobrém světle. Trashtalky, neuctivé chování k soupeřům nejen před zápasy, ale i po bitvách.

Říkal si o problémy, ty přišly. Když se měl na začátku března utkat v Ostravě v rámci prvního kola Tipsport Gamechangeru se Sahilem Sirajem, vše dost vyhrotil ihned po svém příletu. Odmítl si se svým soupeřem podat ruce, posléze urážel Siraje i jeho trenéry.

Situace eskalovala natolik, že kouči Angličanova soupeře Jediho napadli a zápas se odložil, trenéři dostali doživotní zákaz vstupu na turnaje Oktagonu. Že by se však Akonne poučil, to se říci nedá.

Wanliss si řekl o pozornost ve světě MMA

Bylo evidentní, že se Akonne Wanliss dostal svému soupeři do hlavy. A nejen jemu. Pokračoval v tom i před turnajem OKTAGON 56, na němž došlo k odložené bitvě. Sahil Siraj chtěl dojít pro rychlé ukončení. S tím Angličan počítal a počkal na správný moment.

Stačilo 48 sekund, než Jedi poslal svého soupeře tvrdými granáty k zemi. Výstavní KO, potud vše v pořádku, fanoušci žasnou. Jakmile ovšem Siraj, který byl mimo, vstával ze země, tak Wanliss napodobil Israela Adesanyu a jeho oslavu proti Paulu Costovi.

Mimo to se spekuluje o tom, jestli na svého poraženého soka neplivl, to však není nikde přímo viditelné. A právě oslava vítězství se na sociálních sítích řeší a objevuje více než celé nádherné KO.

V dalším kole Tipsport Gamechangeru se Akonne střetne s bývalým šampionem Mateuszem Legierskim. Je poměrně jasné, na čí straně budou stát zejména českoslovenští fanoušci.

Zdroj: Twitter, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.