Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Shem Rock opět v ráži mimo klec. Po výhře nad Pokorným se do něj pěstně pustil šampion Keita. Závidí mi, porazil bych ho, reaguje Brit

Shem show, jak se patří. Navzdory tomu, že jej vybučel celý Eden už při jeho nástupu, si Shem Rock sebevědomě nakráčel do klece, rychle se vrhl na Jaroslava Pokorného a dokázal jej ukončit. Tím pro něj ale boj nekončil. Při odchodu se s ním do potyčky pustil šampion Losene Keita.

Publikováno

dne

Shem show, jak se patří. Navzdory tomu, že jej vybučel celý Eden už při jeho nástupu, si Shem Rock sebevědomě nakráčel do klece, rychle se vrhl na Jaroslava Pokorného a dokázal jej ukončit. Tím pro něj ale boj nekončil. Při odchodu se s ním do potyčky pustil šampion Losene Keita.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Československá MMA scéna za sebou má historický večer, který překonal hromadu rekordů. Ať už, co se týká návštěvnosti, prodaných PPV či kvality celé karty zápasů. OKTAGON 58 v pražském Edenu zkrátka nenudil.

O jeden z nejočekávanějších duelů se postarali veterán Jaroslav Pokorný a kontroverzní Shem Rock. Jejich zápas měl proběhnout již loni v Manchesteru, kvůli konfliktu na staredownu se to ale nestalo. Rodák z Liverpoolu českou legendu kopnul a duel musel být zrušen.

Pak se dělo mnoho věcí, ale zdálo se, že už se Jubox a Shaqueme nikdy neutkají. Nicméně Oktagon nadělil oběma velký dáreček. A vlastně i fanouškům. Jedna z největších rivalit v dějinách organizace byla ukončena na největší akci v dějinách Oktagonu a československé MMA scény.

Pokorný nastupoval jako velký outsider, za zády měl ale publikum, které nenávist k Shemovi vyjadřovalo hlasitě, jasně a často. Rock se ale nezalekl. Od nástupu působil sebevědomě a podle toho duel dopadl. Rodák z Liverpoolu Juboxe uškrtil v prvním kole a v Edenu zavládlo ticho.

Brit si výhru náležitě užíval, jenomže při odchodu z klece se dostal do další potyčky. A to s šampionem Losenem Keitou, s nímž už se slovně přestřeloval a na jehož adresu se vyjadřoval i před zápasem v Edenu v rozhovoru pro Ruik.

Shem Rock se dostal do potyčky s Losenem Keitou

Nevíme, kdo začal. Nevíme, proč celá situace vznikla. Když však Shem Rock po výhře nad Jaroslavem Pokorným odcházel z klece, počkal si na něj Losene Keita, který jej, alespoň dle videa, které koluje internetem, zřejmě napadl.

Proč by to dělal? Inu, nebyl by prvním, komu se dostal liverpoolský provokatér hluboko do hlavy. V tom ostatně pokračoval na tiskové konferenci, kde se k celé situaci vyjádřil.

„Keita viděl mou Shem show. Viděl, že jsou na mě upřeny zraky všech, viděl mou slávu. Pak se něco semlelo mezi mým i jeho týmem, ale snažil se jen povozit na mé slávě. Nevím, co k tomu dál říct. Když na něj ale sáhl jeden týpek z mého gymu, který bojuje v muší váze, tak to Keita málem nezvládl,“ nechal se slyšet Shaqueme.

„Nelíbilo se mu, jaký je kolem mě povyk, a nezvládá tlak. Kdyby bojoval večer on, tak by jenom prošel kolem mě a vůbec by si mě nevšiml. Zápas s ním bych chtěl, ale bohužel je v Tipsport Gamechangeru. Mám recept na to, abych ho porazil. Místo toho si na to musím počkat. Chci někoho, kdo přitahuje pozornost. Líbil by se mi zápas v Německu nebo v Liverpoolu, kde chci být hlavním tahákem večera,“ uzavřel svou verzi Rock.

Zdroj: Oktagon MMA, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.