Spojte se s námi


Hokej

VIDEO: První třetina souboje Česka se Švédskem nabídla dva góly na každé straně! Čeká nás ještě pořádné drama

Česká hokejová reprezentace se probojovala do semifinále, kde vyfasovala favorita turnaje ze Švédska. Ačkoliv měla hned po startu přesilovku, krátce po jejím konci inkasovala. Celkem jsme ale viděli čtyři góly, z toho dva na každé straně, tudíž je zápas zcela otevřený.

Publikováno

dne

Česká hokejová reprezentace se probojovala do semifinále, kde vyfasovala favorita turnaje ze Švédska. Ačkoliv měla hned po startu přesilovku, krátce po jejím konci inkasovala. Celkem jsme ale viděli čtyři góly, z toho dva na každé straně, tudíž je zápas zcela otevřený.

500Kč zdarma s kódem: BIGPROMOCZ

+ soutěž o 5.000.000Kč během MS v hokeji

Vyzvednout bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česko skončilo ve skupině A na třetí pozici, a tak ve čtvrtfinále vyzvalo výběr USA. Právě s tím mělo minulý ročník velké potíže a nakonec se s turnajem rozloučilo předčasně.

Tentokrát ale tým kouče Radima Rulíka předvedl vynikající výkon a nakonec mohl slavit výhru 1:0 a s ním i postup do semifinále. Jediným gólem se o to postaral Pavel Zacha.

Poté museli chvíli čekat na soupeře, protože Švédové v poslední minutě inkasovali v derby s Finskem. Nakonec ale Švédsko postoupilo díky brance v prodloužení a mohli jsme se těšit na zajímavé střetnutí.

Švédsko totiž bylo favoritem turnaje díky hvězdám z NHL, které dorazily. Češi byli ovšem v euforii a pokud někdy měli na zlato, bylo to tentokrát.

A start utkání začal lépe pro Čechy, kteří dostali možnost přesilovky hned ve 4. minutě po faulu Kempeho. Tu ale bohužel nedokázali využít a trestal tak soupeř.

V čase 3:39 prostřelil Lukáše Dostála Marcus Johansson a Češi museli zabrat. Čtyři minuty na to ale O2 arena slavila, když se po odrazu prosadil Dominik Kubalík a rázem to vypadalo opět dobře.

Ještě než se ale mnozí fanoušci přestali radovat, mohli zase smutnit. 20 sekund poté si totiž Švédové vzali vedení zpátky, tentokrát se trefil taktéž po odrazu obránce Marcus Pettersson.

Smutek v hale ale netrval moc dlouho. David Kämpf dokázal stav utkání vyrovnat v čase 9:37 a mnozí fanoušci možná ani nečekali takový počet gólů v celém zápase.

První třetina tak skončila smírně 2:2 a zbytek zápasu je zcela otevřený. Čeká nás pořádně napínavý zbytek zápasu, ve kterém vyhraje šťastnější z týmů.

Zdroj: MS v hokeji 2024

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.