Spojte se s námi


Hokej

VIDEO: Neskutečný Bedard! Kanadský supertalent opět ukázal, proč jej přirovnávají k McDavidovi

V kanadské juniorské lize WHL se momentálně hraje první kolo play off, ve kterém je toho k vidění mnoho. Nejvíce ze všech ale září Connor Bedard, jenž ve třetím zápase proti Saskatoonu předvedl něco absolutně fantastického!

Publikováno

dne

V kanadské juniorské lize WHL se momentálně hraje první kolo play off, ve kterém je toho k vidění mnoho. Nejvíce ze všech ale září Connor Bedard, jenž ve třetím zápase proti Saskatoonu předvedl něco absolutně fantastického!

Connor Bedard je momentálně považován za největšího mladého talenta, který momentálně bruslí po kluzištích kanadsko-amerických juniorských soutěží.

Mnoho, opravdu mnoho zahraničních hokejových serverů jej označuje jako jasnou jedničku draftu pro rok 2023 a není se ani čemu divit.

Nejen herně zaujal v základní části probíhajícího ročníku kanadské WHL, Bedard posbíral i neuvěřitelná čísla.

S nadsázkou řečeno, jestli je sedmnáctiletý rodák z Vancouveru z jiné planety, o tom se můžeme jen dohadovat. Ale když se podíváme na jeho bilanci právě v základní části, ta zkrátka mluví za vše.

57 odehraných utkání, 71 vstřelených gólů a navrch přidal ještě 72 asistencí. Dohromady tedy 143 kanadských bodů!

Ve svých skvělých výkonech Bedard pokračuje v play off, v jehož prvním kole zatím Regina Pats hraje vyrovnanou sérii proti Saskatoonu Blades.

Tři zápasy ze čtyř přitom došly do prodloužení. První utkání série Pats na ledě Blades vyhráli 6:1, druhé 6:5 po prodloužení.

Poté ale přišel na řadu zápas číslo 3, když Regina toto střetnutí nezvládla. Domácí hokejisté však vedli 2:1, po tomto neuvěřitelném kousku Bedarda dokonce 3:1. Dlužno dodat, gólový účet utkání v zápase číslo 3 otevřel Stanislav Svozil.

Saskatoon ale do konce třetí třetiny vyrovnal na 3:3, prodloužení pak druhým gólem v zápase rozhodl Yegor Sidorov. Stejným výsledkem, a tedy 3:4 v nastaveném čase, skončil i následující zápas. Stav série je aktuálně vyrovnaný 2:2, Bedard v nich zatím nasbíral hned 13 bodů (8+5).

Zdroje: WHL, NHL Twitter, Elite Prospects

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.