Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Měl by se Jake Paul začít bát? Děsivý Mike Tyson se pochlubil smrtící formou, v 57 letech stále budí respekt

Mike Tyson letos vstoupí po dlouhých čtyřech letech do ringu. Pokusí se zlikvidovat drzého youtubera Jakea Paula. Že je to pro mladého influencera dávačka? Nenechte se mýlit. Jeden z nejlepších boxerů všech dob na zápas tvrdě dře.

Publikováno

dne

Mike Tyson letos vstoupí po dlouhých čtyřech letech do ringu. Pokusí se zlikvidovat drzého youtubera Jakea Paula. Že je to pro mladého influencera dávačka? Nenechte se mýlit. Jeden z nejlepších boxerů všech dob na zápas tvrdě dře.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Čekal to málokdo, nicméně se tak stane. Mike Tyson se letos opět objeví v ringu a bude boxovat. Již 57letou legendu se pokusí uzemnit drzý influencer Jake Paul, který dosud prohrál jediný zápas, a to proti Tommymu Furymu.

Jinak má Paul na kontě skalpy Andersona Silvy, Bena Askrena, Tyrona Woodleyho či Natea Diaze. Moci se ovšem chlubit tím, že porazil nejděsivějšího muže planety? To by pro něj bylo velkolepé.

Mnoho lidí se domnívá, že tento zápas nemá smysl. Včetně expertů. V 57 letech se údajně nemůže Mike Tyson svému 27letému vyzyvateli vyrovnat. Rozdíl ve věku prý musí být znatelný.

Mimo to se hodně řešil zdravotní stav boxerské legendy. Na sociálních sítích se občas objeví videa z minulých let, na němž Iron Mike nepůsobí nejlépe. Veškeré pochybnosti se však snaží někdejší šampion těžké váhy vyvrátit.

I proto se Mike Tyson na sociálních sítích pochlubil svou aktuální formou. Jake Paul by se možná měl začít obávat. I kdyby nejděsivější muž planety neměl kondičně mladšímu rivalovi stačit, mohl by mu stačit jediný úder.

Mike Tyson se pochlubil svou formou

Mike Tyson a Jake Paul se utkají už 20. července 2024 na AT&T Stadium v Dallasu. Největší stadion v rámci NFL tak bude hostit obrovskou bitvu. Ta se může zapsat do dějin.

„Největší zápas 21. století. Největší stadion v NFL. Celé to odvysílá největší streamovací platforma. Takovou událost si nechcete nechat ujít,“ nechal se na Twitteru slyšet Paul.

„Nemůžu být více nadšený, že Netflix tento velkolepý zápas nabídne všem svým odběratelům. Utkám se s největším ranařem všech dob. Můj cíl je být světovým šampionem. Tohle je šance se změřit s nejlepší těžkou váhou na světě, nejzlejším mužem planety a nejnebezpečnějším boxerem všech dob. Je čas poslat Iron Mikea spát,“ dodal.

A jakou že má Iron Mike formu? Posuďte sami. Každý úder může být smrtící.

Zdroj: Twitter, Mike Tyson

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.