Spojte se s námi


Bojové sporty

Mike Tyson se vrací do ringu! Legenda v létě na fotbalovém stadionu změří síly s Jakem Paulem. Podívejte se na jejich ostrý staredown

Velká bomba, nečekaná senzace. Došlo totiž k oznámení velkolepé novinky. Na tu se nyní těší celý svět bojových sportů. Mike Tyson se vrací do akce. Nečeká se nic menšího než jeden z nejsledovanějších zápasů v historii boxu.

Publikováno

dne

Velká bomba, nečekaná senzace. Došlo totiž k oznámení velkolepé novinky. Na tu se nyní těší celý svět bojových sportů. Mike Tyson se vrací do akce. Nečeká se nic menšího než jeden z nejsledovanějších zápasů v historii boxu.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak tohle čekal málokdo. Jake Paul je drzý. Vyzývá kdekoho. Většinou lidi, u nichž má solidní šanci vyhrát. Když se však jednou utkal s boxerem, byla z toho jeho jediná porážka. O to větší výzva jej čeká.

Na Tommyho Furyho může navázat legendární Mike Tyson. Právě s jedním z nejlepších boxerů v historii se utká v létě na fotbalovém stadionu v Dallasu, kde jsou doma hvězdy NFL, konkrétně celku Dallas Cowboys.

Zpráva, že se Mike Tyson utká s Jakem Paulem, obletěla svět ve čtvrtek odpoledne. Bývalý nejzlejší muž planety má nyní 57 let. Z jeho videí je ale znát, že je stále ve formě. Do akce půjde po dlouhých čtyřech letech.

Naposledy se někdejší světový šampion ukázal v ringu v roce 2020, když boxoval s Royem Jonesem Jr. Nyní jej vyzve 27letý drzoun, přičemž právě věk může být výhodou populárního influencera.

Mike Tyson znovu v akci!

Mike Tyson se Jakem Paulem utká v létě, konkrétně 20. července 2024. Zápas proběhne na AT&T Stadium v Dallasu, který má na podobné události možnou kapacitu až 100 tisíc míst. Bude se tedy jednat o velkolepou akci.

„Největší zápas 21. století. Největší stadion v NFL. Celé to odvysílá největší streamovací platforma. Takovou událost si nechcete nechat ujít,“ nechal se na Twitteru slyšet Paul.

„Nemůžu být více nadšený, že Netflix tento velkolepý zápas nabídne všem svým odběratelům. Utkám se s největším ranařem všech dob. Můj cíl je být světovým šampionem. Tohle je šance se změřit s nejlepší těžkou váhou na světě, nejzlejším mužem planety a nejnebezpečnějším boxerem všech dob. Je čas poslat Iron Mikea spát,“ dodal.

Za zmínku rozhodně stojí, že Netflix spolu s oznámením vydal i krátké promo video, na němž se oba aktéři zápasu setkali tváří v tvář. Napětí se dá téměř až krájet.

Zápas nebude mít nálepku pouze jedné z největších událostí roku. Dost možná se zařadí i mezi nejsledovanější boxerské zápasy všech dob. Dokáže legenda uštědřit drzému soupeři tvrdou lekci?

Zdroj: Mike Tyson, Jake Paul

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.