Spojte se s námi


Hokej

VIDEO: Hit na Chytila na konci zápasu jen podtrhl beznaděj New York Rangers proti Floridě Panthers

Do finálové série Východní konference vykročili lépe hokejisté Floridy Panthers, kteří v noci ze středy na čtvrtek porazili na ledě Madison Square Garden domácí New York Rangers 3:0. Do této doby suverénní tým Filipa Chytila tak stihla studená sprcha.

Publikováno

dne

Do finálové série Východní konference vykročili lépe hokejisté Floridy Panthers, kteří v noci ze středy na čtvrtek porazili na ledě Madison Square Garden domácí New York Rangers 3:0. Do této doby suverénní tým Filipa Chytila tak stihla studená sprcha.

New York Rangers vs Florida Panthers

Panthers tak vyhráli venku počtvrté za sebou, v letošních vyřazovacích bojích mají mimo svoji arénu skvělou bilanci 5-1. Matthew Tkachuk a Carter Verhaeghe se pod cennou výhru podepsali gólem a nahrávkou.

Kompaktní výkon hostů podpořil bezchybným představením brankář Sergej Bobrovskij, který uhájil čisté konto díky 23 zákrokům. Jedenáct z nich mu přiskočilo ve třetí třetině.

„V play off nepřemýšlíte o gólech a čemkoliv jiném. Jsou tady jen výhry a porážky. Soustředíte se pokaždé jen na daný moment, na nic jiného nemyslíte,“ uvedl Bobrovskij po zápase pro server NHL a dodal: „Hrálo se ve skvělé atmosféře, je to pro nás velké vítězství.“

Do sestavy se také opět po zranění vrátil Filip Chytil, ale neprosadil se, navíc na úplném konci schytal nesmyslný zákrok od protihráče, v moment, kdy již byl zápas rozhodnutý a je otázka, jestli ho tento hit neovlivní do dalších zápasů.

Jízda Panthers

Florida v minulé sezoně dokráčela až do finále, kde byl nad jejich síly tým Vegas Golden Knights. Ten vyhrál 4:1 na zápasy a slavil svůj historicky první Stanley Cup.

I tentokrát míří Panthers vysoko, když po vítězství 4:1 nad Tampou Bay Lightning dokázali vyřadit i Boston Bruins. To ovšem nevadilo českým fanouškům, když do Prahy zavítala dvojice Zacha – Pastrňák.

V semifinále pak zvládli hned úvodní duel, když přehráli do té doby suverénní New York Rangers. Bude tak zajímavé sledovat, jak si povedou dále.

Především pak Matthewu Tkachukovi, který skvělými výkony táhne celý tým. K 88 bodů ze základní části přidal v play-off dalších 16, a to ve 12 zápasech. Právě na něj se budou muset hráči Rangers více zaměřit, když si proti nim připsal 2 kanadské body.

Zdroj: NHL, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.