Spojte se s námi


Hokej

VIDEO: Fanynka, která ukázala na tribuně prsa, je v Edmontonu hrdinkou. Dejte jí Conn Smythe Trophy, žádají příznivci Oilers

Edmonton zažívá nejlepší období za posledních 34 let. V noci z pátka na sobotu přepsal historii a ve finále Stanley Cupu smazal třízápasové manko a je jedno utkání od vysněné trofeje. A dle fanoušků má na tom velký podíl i odvážná fanynka Oilers.

Publikováno

dne

Edmonton zažívá nejlepší období za posledních 34 let. V noci z pátka na sobotu přepsal historii a ve finále Stanley Cupu smazal třízápasové manko a je jedno utkání od vysněné trofeje. A dle fanoušků má na tom velký podíl i odvážná fanynka Oilers.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sezóna přitom pro Edmonton nezačala nejlépe. Nejlepší hráč světa Connor McDavid byl totiž poměrně dlouho na marodce a Oilers se bez něj trápili, až to vypadalo, že letos to nebude ani na play-off.

Poté se ale hrdina Edmontonu uzdravil, vrátil se v obrovské formě a vytáhl Oilers na druhé místo v pacifické divizi a celkové páté v Západní konferenci.

A v play-off začal Edmonton fungovat ještě víc. Nejprve vyřadil Los Angeles Kings poměrem 4:1, následně v sedmizápasovém trháku vyřadil našlapaný Vancouver.

Ve finále Západní konference si poté Oilers vyšlápli na favorizovaný Dallas a vítěze základní části vyřadili na šest zápasů. Po dlouhých 18 letech tak dostali šanci zahrát si o Stanley Cup.

Zápasy s Dallasem se v Edmontonu ohromně prožívali. Aby ne, když fanoušci Oilers společně s těmi z Toronta patří k nejvášnivějším z celé NHL. V Kanadě je hokej zkrátka náboženstvím.

Prsa jako symbol úspěchu

Jednu fanynku Edmontonu dokonce výhra v pátém zápase nad Dallasem rozvášnila natolik, že si na tribuně vyhrnula dres, ukázala prsa a radostně jimi zatřásla. Video poté obletělo celý internet a fanynka Kate si logicky zajistila spoustu obdivovatelů.

„Když Edmonton podporuje Kate, tak jsou nezastavitelní,“ napsal například magazín Playboy, který s vášnivou fanynkou začal spolupracovat. Kate přitom dostala dokonce nabídku i do por*oprůmyslu od společnosti Porndude.

Další web pro dospělé se jménem Camsoda, nabídl Kate 100 000 dolarů, když své prsa ukáže znovu při livestreamu. Na to fanynka nepřistoupila, ale v Edmontonu je za hrdinku.

„Dejte jí Conn Smythe Trophy. Od té doby, co ukázala prsa, všichni fanoušci i hráči táhneme za jeden provaz,“ napsal fanoušek po výhře nad Floridou, která srovnala skóre ze stavu 0:3 na 3:3. „Jo, jako muži jsme docela jednoduší, dejte nám hokej a prsa a všichni se spojíme,“ dodal jiný příznivec Oilers.

„Kate je důvod, proč Edmonton zvítězí Stanley Cup. Když při napínavém zápase s Dallasem ukázala prsa, od té doby tým začal šlapat. Je náš nejdůležitější hráč,“ myslí si fanoušek Oilers. „Pokud zvítězíme, je to díky ní,“ přidal se další kanadský fanoušek.

Zdroj: X, Edmonton Oilers, Playboy

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.